Фаня, (Фанні)

Перекладається з староєврейського як – "розумна", "розумниця".

Фані схильні до постійних стресів. До старості спілкування з ними ускладнюється – вони вперті, конфліктні, буркотливі. У молодості чесні, порядні. Долі складаються дуже складно, часом драматично, але життєві негаразди ці жінки переносять стійко. Сприймають ж обставини і навколишній світ досить складно. Хороші керівники, ерудованість, до колег ставляться добре, дуже шановані всіма. Подобаються чоловікам, але обране справа для них важливіше. Не люблять метушливих і неакуратних людей.
"Зимові" – складні, люблять сперечатися, але відхідливі. "Літні" – високі і повні, але це їм не заважає бути досить рухливими.

Чоловік попадається нерідко з важким характером, і все ж Фані намагаються уникати конфліктних ситуацій в сім'ї. Працюють у різних сферах: інженерами, перукарями, касирами, закрійниками, бібліотекарями, викладачами іноземної мови, кравчинями, кухарями, кулінарами, телеграфісткою. Де б вони не працювали, скрізь їх супроводжує успіх в роботі.

У гості ходити не дуже схильні, але зате самі гостинні. У будинку завжди тримають якусь живність – собачку або кішечку, поглинають багато солодкого, добре печуть "Наполеон", смачно готують, люблять консервувати, солити про запас. Не просиджують підлягає перед дзеркалом. Деякі пізно виходять заміж, народжують одну дитину – дівчинку.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...