Фаїза

Перекладається з арабської як – "випромінююча світло".

Рухливість, інтерес до життя Фаїза зберігає незалежно від віку назавжди. Вона з тих жінок, які не старіють душею, виглядають завжди бадьорими, енергійними і моложавих. З дитинства кілька схильна до ліні, любить подовше поспати – не чекайте від неї, щоб вона піднялася ні світ ні зоря для приготування сніданку родині, а потім побігла на службу. Однак повільність її удавана. У цієї жінки дивно тверда воля, і до мети вона рухається хоч повільно, але вірно.

Фаїза прагне всіма силами виділитися з натовпу – екстравагантної одягом, нестандартною поведінкою, нестримної веселістю. Вона хитра, бачить людей наскрізь, і обвести її навколо пальця не так-то просто. До чоловічої статі вельми небайдужа і сама користується його підвищеною увагою. У компанії незамінна, її запальний характер нікого не залишить байдужим. Не любить фізичної роботи і вміло перекладе її на інших.

Фаїза ревнива і образлива, ніколи не забуває про нанесені образи. Разом з тим у неї м'яке серце, вона не соромнозахланні, позбавлена дріб'язкового розрахунку. Якщо ця жінка любить когось – вона готова заради цієї людини на будь-які жертви, навіть якщо не користується взаємністю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...