Фаїна

Відбувається із старогрецького як – "сяюча".

Фаїна найчастіше – велика жінка, схожа зовні на батька, а імпульсивним характером – на матір. Справляє враження малорухомої, інертної, із трохи загальмованою реакцією. Однак враження це оманливе: Фаїна, незважаючи на повноту, жива, швидка в рухах жінка, енергійна і пристрасна (за винятком "літніх", які відрізняються лінню). Вона кілька нервова і недовірлива, часто діє під впливом внутрішнього спонукання й потім журиться з приводу зробленого.

Розповідаючи про щось, починає здалеку, з деталей, що не мають ніякого відношення до справи, так що в слухачів часто не вистачає терпіння вислухати її до кінця. Хороша господиня, смачно готує. Гидливо, і це тим більше дивно, що сама вона охайністю й акуратністю не відрізняється.

Заміж виходить пізненько, після двадцяти п'яти років. Але вона не чоловіконенависниця, а скоріше навпаки – обожнює чоловіче товариство. У жіночому ж почуває себе незатишно, замикається. Вона незлобливость, навіть добра, завжди готова прийти на допомогу, але в шлюбі часто нещаслива. Дуже любить своїх дітей; сини Фаїни звичайно схожі на батька, а дочки успадковують зовнішність матері. Скромна, в якійсь мірі навіть пуританка, розмов на інтимні теми вести не буде, як і виставляти своє особисте життя на загальний огляд. Любима друзями, хоча і не піддається їхньому впливу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...