Євстафій

Перекладається з давньогрецької як – "твердостоящій".

Виростає Євстафій відповідальною, працелюбною людиною. Натура пристрасна, а якщо захоплений якоюсь справою, то забуває про все на світі. Меткий, не втрачається у важких ситуаціях, швидко знаходить оптимальне рішення. Не боїться труднощів, нікого не просить про допомогу. Дуже гордий, самостійний, незалежний. Охоче допомагає іншим, але не нав'язується, чекає, що його попросять про допомогу. Євстафій не ускладнює життя собі й іншим, легко відноситься до найбільш нерозв'язних проблем, ніколи не втрачає оптимізму. Уміє зняти напругу в колективі, підняти настрій веселим жартом, анекдотом. Прекрасний оповідач і вигадник. Це чесний і щирий чоловік, має багато друзів, дорожить відношенням до себе. Обов'язковий, дуже переживає, якщо не може виконати обіцяне, заздалегідь попередить, що нічого не виходить, спробує підійти до вирішення питання з якоїсь іншої сторони.

"Грудневий" – дуже сміливий, відважний і рішучий чоловік. Але і підвищено емоційний, легко збудливий, неприборканий в прояві почуттів. Неординарно реагує на прості речі, передбачати його дії Важко. Зате з ним завжди весело і цікаво. З жінками Євстафій уважний, доброзичливий, попереджувальний. От тільки не всіх жінок влаштовує таке рівне ставлення до всіх них. Його кохана зазвичай не задоволена таким зверненням, ревнуючи його, вимагає підвищеної уваги до себе. Нерідко такі відносини Євстафій просто перериває: його можна перевиховати, а ревнощі його дратує.

Він надійний партнер та чоловік, але подружня вірність для нього полягає в тому, що він відданий сім'ї, ніколи не залишить її, а фізичну зраду зрадою не вважає. Якщо дружина зможе з цим миритися, то шлюб буде міцним. Притому Євстафій не афішує свої любовні пригода на стороні, поводиться гідно; дружині не слід вистежувати його, докопуватися до істини, щоб не робити собі боляче. Навіть близькі друзі Євстафій не знають про його швидкоплинних зв'язках поза шлюбом. Євстафій дуже любить дітей; займаючись спортом, з раннього віку залучає до нього і дітей. Але вихованням їх, проте, все ж займається дружина.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...