Євграф

Перекладається з давньогрецької як – "добре пишучий".

Настрій Євграфа постійно змінюється. Він занадто самовпевнений і закоханий в себе (це не притаманне "літньому" Євграфу). Він не здатний на рішучі дії. Потрібно докласти багато зусиль, щоб заспокоїти Євграфа, якщо він рознервувався; на несправедливість реагує бурхливо, діє імпульсивно, але може бути і спокійним. Він обдарований дивовижною інтуїцією, дуже непостійний. Євграф здатний аналізувати ситуацію, швидко все схоплює, все розуміє, але вплутується в дрібні історії, не стоять його уваги. Він володіє прекрасною пам'яттю, але особливо добре запам'ятовує тільки цікавлять його речі.

Євграф схильний до гри в почуття, любить маніпулювати друзями, йому подобається, коли навколо нього метушаться. Поразки приводять його в розпач, який, втім, швидко проходить. Він тонкий цінитель моральних принципів, але часто їм зраджує. Він володіє живою уявою і намагається заздалегідь виправдати свої дії і вчинки, боїться осуду. Він дуже рішучий, але іноді їм володіє деяке занепокоєння, яке пояснюється його непостійністю. До дружбі Євграф ставиться дуже серйозно, нерідко пристрасна любов переростає у нього в дружбу, що не подобається багатьом жінкам. Він часто відчуває страх, побоюється невдач, тому вірить у різні передбачення. Його не приваблює наука, вірніше, він не вміє вчитися, оскільки занадто незалежний, погано переносить педагогічний процес, не терпить примусу.

Вільний час із задоволенням проводить за шахами, займається спортом. Любить добре вміє водити машину, але ремонтом її не займається. Живе окремо від батьків і тільки в своєму будинку, бо не любить ніякої залежності.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...