Євгенія

Перекладається з давньогрецької як – "благородна".

Євгенії дуже пунктуальні. У народилися взимку і пізньою осінню пунктуальність виражена особливо помітно, аж до того, що може викликати роздратування у близьких. З Жень виходять гарні домогосподарки, лікарі, юристи.

Строгість моралі, притаманну Євгенії, любителі легких і швидких перемог над жінками відчують з перших годин знайомства. Їй до душі чоловіки ледве зі старомодними манерами, ввічливі і стримані. Євгенія гостинна, привітна, здивує гостей красиво накритим столом і витончено сервірованими стравами. Правда, за умови, що буде про це попереджена заздалегідь. Експромтів вона ні в чому не любить. Запаслива, грошей через дрібниці не витрачає і не викидає старих речей. Діти люблять її, але одночасно побоюються її суворого вдачі.

Ім'я Євгена походить від грецького слова. Це слово можна перекласти як "шляхетна". Святий покровителькою є преподобних мучениця Євгенія. Вона прийняла ще в юності хрещення і зреклася свого багатства. Через деякий час преподобна мучениця вступила в чернечий чин. Суворої постніческого життям і щирими щоночі моліннями святая догодила Богу і отримала дар чудотворення. Подвизалася близько 56 років і в 152 році прийняла мученицький вінець. До самої смерті виділялася старанними турботами про хворих. Відрізнялася аскетичними нахилами – вдавалася суворим постам і довгим молитвами. Під час, епідемії преподобна мучениця самовіддано служила людям.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...