Євген

Перекладається з давньогрецької як – "благородний".

Євген трудолюбив, подає великі надії. Захоплюється спортом, особливий інтерес виявляє до різних видів східного єдиноборства. Перешкоди в досягненні поставленої мети вибивають його з життєвої колії, він не вміє концентруватися і подолати їх. В обраній спеціальності досягає середніх висот, його стихія – точні науки, електроніка. У вільний час може складати вірші.

"Весняні" Євгенії більш конкретні і цілеспрямовані. Частіше, ніж народжені в іншу пору року, бувають в неодноразовому шлюбі. Серед їхніх друзів є журналісти, художники, письменники.

В жінці цінує перш за все душевну чистоту, підсвідомо шукає деяку таємничість. Євген створений для сімейного життя. Він не бачить нічого поганого в тому, щоб вимити підлогу, сходити на базар або зайнятися іншою домашньою роботою. Органічно не виносить скандалів, уникає сварок і всього, що може до них призвести. Через вічного спору – кому бути головою в сім'ї, він не порушить так цінується їм атмосферу взаєморозуміння і любові. На жаль, дружини часто приймають таку терпимість за безхарактерність. З усіма, до речі, витікаючими з цього наслідками. Євгенії чутливі до страждань близьких, проте в екстремальних ситуаціях проявляють нерішучість. Охоче гуляють з дітьми, навколо них завжди можна бачити зграйку хлопчаків і дівчаток. Багато Євгенії дуже ревниві. Ініціатором розлучення Євген ніколи не буде.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...