Євдоким

Перекладається з давньогрецької як – "добре прославлений", "доброслав".

"Осінні" Євдокимов розважливі, розважливі. Вибирають професію інженера, електрика, педагога, бухгалтера, лікаря, закрійника, кухаря, водія. "Зимові" – більш складні натури, вони вперті – якщо образяться, то першими миритися не будуть, має пройти час. Релігійні, часом до фанатизму. Деякі з них приймають сан священика. Акуратні і розважливі. Не роблять нічого необдумано.

У них золоті руки, вся робота по облаштуванню будинку – на їх плечах, можуть самостійно розібрати й зібрати машину, але не люблять, коли їх підганяють. Працюють повільно, але впевнено.

Ім'я Євдоким перекладається з давньогрецького, як "славний", подібно до більшості російських імен, має візантійське походження. У середні століття воно було старим загальноприйнятим календарним ім'ям, яким називали немовлят, хрещених 13 серпня, а також нерідко іменували чоловіків при постригу в ченці. Святим заступником цього імені є праведний Євдоким Каппадокійський з Греції. Власник цього імені спокійний і врівноважений, знає, як поводитися з людьми, наділений магічним даром вселяти навколишнім впевненість у тому, що він людина, здатна на видатні звершення. Причому це дійсно так, і перше враження ніколи не буває оманливим.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...