Єва

Перекладається з староєврейського як – "подателька життя".

Наполегливість, принциповість відрізняють і дорослу Єву. Але головна риса Єви, що виділяє її серед багатьох інших жінок, – чуттєвість, нею зумовлюються і багато інших якості Єви: ревнощі, непередбачуваність, деяка конфліктність. Чоловіки люблять цих живих жінок за те, що з ними, як мовиться, "не нудьгуватимете", хоча вони ніколи не прощають чоловічих зрад. Ева шукає собі чоловіка з таким же темпераментом, як і в неї, холодний чоловік – не для неї. У пошуках гідного партнера багато хто так і не виходять заміж. Заміжні Єви – гарні кулінарки, особливо їм вдаються солодкі страви. Вони гостинні, люблять суспільство, особливо чоловіче, не останню роль у житті відводять своїй зовнішності та одязі, воліють чорний і червоний кольори. У Єви, як правило, одна дитина (у "зимових" – дівчинки, у "літніх" і "осінніх" – хлопчики).

"Зимові" – із суперечливим неуживчивість характером. (Зі свекрухою їм краще жити нарізно!) Багато з них виходять заміж двічі. "Осінні" – спокійніше, м'якше і терпиміше.

Єва з тих жінок, що не всидять довго на місці: далекі поїздки, лижні прогулянки, плавання для них – "іменини серця". Власниця цього імені звичайно – жива худорлява блондинка (нерідко фарбована, оскільки вважає, що чоловіки віддають перевагу блондинкам).

Поділитися в...

Вас може зацікавити...