Етикет дарування квітів

Етикет дарування квітів

Багато хто з вас чули про правила квіткового етикету. Дарування букетів з квітів стало невід’ємною частиною нашого життя і часто ми не звертаємо уваги на тонкості піднесення цього ароматного подарунка. Але саме від слідування правилам і нюансам складання та дарування букета, залежатиме ефект, який ви справите своїм презентом.

А чи думали ви коли-небудь про те, чому люди надають великого значення таким правилам? Адже квітка – це не просто красивf рослина, яка здатна тільки прикрасити інтер’єр, наповнити будинок приємним ароматом. Квіти здатні підняти настрій, а іноді і стати з’єднуючим містком для двох людей, яким складно висловити свої почуття словами.

Все не так просто, як може здатися на перший погляд – кожна квітка в букеті, і навіть кожен їх відтінок, несе певну функцію і символізує собою або якийсь намір, або певне почуття.

Хочете уславитися знавцем в правилах етикету? Тоді буде не зайвим прислухатися до порад фахівців.

Так звана мова квітів, яка була придумана ще в 19 столітті, робила життя легшим для багатьох скромних кавалерів. Адже за допомогою букета квітів можна було висловити симпатію, запросити на побачення або зізнатися в любові. З тих пір символіка кольорів не змінилася.

Так, кращим подарунком для коханої є букет яскравих червоних троянд, який розповість про вашу пристрасть. Але для чужих дружин – така ж композиція буде виглядати щонайменше недоречно.

Не найкраща ідея – подарувати коханій жінці букет з жовтих квітів, оскільки життєрадісний жовтий колір в перекладі на мову квітів символізує тугу і розлуку.

Також з граничною обережністю слід поставитися до вибору темно бордових троянд, (в народі побутує назва – чорні), так як деякі з цих сортів спочатку виведені в якості траурних.

Юним дамам підносять ніжні рожеві бутони, а зрілим – яскраві, повністю розквітлі квіти.

Великі квіти на високому рівному стеблі зазвичай вважаються чоловічими – це гербери, хризантеми, гвоздики та ін. Вишукана недбалість – ось як двома словами можна описати таку чоловічу композицію.

Варто також зауважити, що існують певні нюанси, пов’язані з ритуалом дарування квітів, які притаманні кожній культурі, тому чітко дотримуватися правил квіткового етикету буває складно. Але це й не обов’язково, адже найголовніше в такому етикеті – це Ваші теплі слова і щира посмішка.

Тепер ви точно не помилитеся у виборі композиції коханій дівчині чи мамі, залишається тільки скористатися такими послугами на сайті.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...