Ерогенні зони чоловіка

Ерогенні зони чоловікаЦе тільки здається, що чоловіки сміливі і умілі в ліжку. Куди там! Щоб вони узяли ініціативу в свої руки? Ні, їм "гордість" не дозволяє.

Мало того, опитування показують, що 2/3 чоловіків скаржаться на те, що партнерка не робить першого кроку в ліжку, а половина опитаних взагалі заявляють, що пасивність жінки нестерпна і вбиває всі їх бажання. Ах, бідненькі.

Але чоловіки самі винуваті. Тому що добитися від них пояснення, чого вони хочуть в ліжку, – складно. Вони видають нечленороздільні звуки, мукають або просто мовчать. Швидше за все, самі не знають, що їм треба. Зате всі вони на 100% упевнені, що ти повинна це знати! Добре, давай здійснимо коротку "екскурсію" по чоловічому тілу, позначимо і оцінимо його найвідчутніші точки по 10-бальній системі, де 10 балів – найактивніша ерогенна зона.

Голова

Безсумнівно, досить чутливі губи і язик (від 5 до 7 балів). Саме тому з поцілунків – легких і ніжних або глибоких і палких – починається кожна любовна гра. Але не менш (а в деяких випадках навіть більш) чутливі вушні раковини, мочки, шкіра за вухами (8 балів). А якщо одночасно цілуючи і ніжно покусуючи його за мочку, ти прошепотиш йому у вухо приємну нісенітницю, ефект від твоїх ласк зросте. З великим успіхом можна пестити брови, очі і вії (7 балів). А якщо ти запустиш руки в його шевелюру і ніжно перебиратимеш волосся на потилиці (5 балів), він примружиться від задоволення, як кіт, якого гладить господиня.

Шия

Шкіра шиї, особливо ззаду (5 балів), чутлива до поцілунків, дотиків і прогладжувань. Тільки не чіпай чоловіка кінчиками пальців і "кігтиками". Від таких ніжних дотиків йому буде лише лоскітно. Користуйся подушечками пальців і долонею, торкаючись достатньо сильно, щоб не викликати напад лоскоту. Це правило, до речі, розповсюджується на будь-які ділянки тіла. Мало того, що погладжування волохатих (більшою чи меншою мірою) чоловічих грудей саме по собі збуджує. Дістанься до його сосків. Зрозуміло, вони не настільки чутливі, як жіночі. Але попести їх язиком або, накривши долонею, "покатай", немов маленькі кульки (7 балів). Соски затвердіють, а чоловік почне дихати частіше. Це значить, що твоя ласка не проходить для нього безслідно.

Спина, сідниці

Класно, якщо ти проведеш нігтями або пальцями по спині, уздовж хребта – це приємно. Але ще приємніше, якщо ти впливатимеш на "котяче місце" (8 балів) – чутливу ділянку між лопатками. Можеш цілувати, лизати або покусувати – справа твоя.

З його сідницями (7 балів) не особливо голубися: легенько поплещи, трохи ущипни. Це тонізує і бадьорить. Притиснися животом до сідниць, поясниці – він буде в повному захопленні. Як ти напевно помітила, розпалити в чоловіку багаття пристрасті можна, навіть не торкаючись пеніса.

Живіт

Загалом, непримітна в сексуальному відношенні частина тіла. Проте погладжування в напрямі зверху вниз, від пупка до лобка, де можна затриматися на декілька митей, – підсилить збудження. А поцілунок в пупок (6 балів) – загострить відчуття.

Руки і ноги

Обов’язково проведи пальцями або язиком між пальцями його рук (4 бали). Не біда, що активність цих ерогенних зон невисока, без їх стимуляції ласки будуть неповноцінними.

Нехай від тебе не сховається жодна чутлива діляночка його тіла. Навіть підколінні ямки (7 балів) і гомілки (5 балів). Ніжні дотики до цих місць приведу чоловіка в стан, близький до нірвани.

Не чіпай чоловіка кінчиками пальців і "кігтиками", Від таких дотиків йому буде тільки лоскітно.

Інтимні органи

Мошонка і пеніс, природно, найвідчутніші ерогенні зони. М’який, але настирний масаж цієї області (9 балів) здатний викликати швидку ерекцію. Погладжування пеніса із зсовуванням крайньої плоті вгору і вниз – один з найприємніших і досить активних способів збудження.

Ти можеш щільно, але не дуже, обхватити пеніс долонею, а можеш обійняти його тільки пальцями (уклавши пеніс в кільце). Деяким чоловікам подобається, коли жінка просто погладжує пеніс від до верху низу – від мошонки до головки. І, звичайно, все в захваті від ласк язиком. Понад усе до ласок чутлива головка статевого члена (10 балів). Песть головку руками, губами і язиком, але тільки дуже ніжно.

Загалом, постав перед собою задачу набрати якомога більше балів, навіть якщо ти не упевнена, що все робиш правильно. Скоро ти взнаєш, що йому дійсно подобається, а що не справляє ніякого враження. До речі, про це можна запитати його самого, промуркотавши на вушко: "Так добре? А ось так? А може бути от так?"

Джерело: www.dvorec.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...