Єрофій

Переводітя із старогрецького як – "священний".

Єрофій залишається скромним, тихим, поступливим людиною. Старанний, акуратний, обов'язковий, пунктуальний. Виконує будь-яку роботу ретельно, йому можна доручати та скрупульозні справи. Він посидющий, спокійний, неквапливий, вдумливий. Рідко виявляє ініціативу, але швидко схоплює будь-яку ідею колег, готовий допомогти і підтримати кожного. Дипломатичний, не терпить конфліктів, вміє нейтралізувати несприятливу обстановку в колективі, тому його поважають колеги, цінує керівництво.

Єрофій має багато друзів, хоча занадто товариською його не назвеш. До нього тягнуться люди, шукають його розташування. Вільний час він найчастіше проводить удома, любить читати, особливо науково-популярну літературу, і вважається ходячою енциклопедією у своїх близьких. З ним можна поговорити на будь-яку тему, він багато знає, всім цікавиться. Має прекрасну пам'ять і в будь-яку слушну хвилину легко "дістає" зі своїх інтелектуальних схованок потрібну інформацію.

З жінками Єрофій не занадто сміливий, часом нерішучий. Не любить знайомитися сам, чекає, коли його познайомлять друзі. Через це довго не одружується, але, коли це станеться, можна не сумніватися, що його вибір буде вдалим. Він не поспішає з пропозицією, довго придивляється до своєї коханої, оцінює всі її якості і переважно звертає увагу на її внутрішній світ, її душевну доброту, щедрість. Він не прагне до матеріальних благ, але все необхідне в нього завжди є. Особливо багато коштів витрачає на придбання техніки для своїх захоплень або роботи.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...