Єрмолай

Перекладається з древнегречекого як – "вісник народу".

"Грудневий" Єрмолай не так поступливий і поступливішим, як інші, не дозволяє сісти собі на голову, вміє постояти за себе і інших. Запальний, його легко розсердити, але він швидко все забуває, коли охолоне. "Січневий" і "лютневий" Єрмолай спокійні, незворушні, витримані. Не схильний бурхливо виявляти свої почуття, ніколи не дізнатися, що у нього на душі. Товариський і веселий, доброзичливий, але не балакучий: все, що відноситься до особистого життя, зберігає в таємниці.

"Осінній" – володіє сильною волею, честолюбний, прагне бути в усьому першим. Якщо йому не вдається досягти вершин на службі, то в сім'ї він безперечний лідер і там відводить душу. Однак він не диктатор, уважний до дружини, любить дітей, разом з тим вимагає беззаперечного підпорядкування собі в принципових питаннях, любить, щоб з ним радилися навіть через дрібниці.

"Весняний" – занадто вразливий, довго пам'ятає образи, не вміє прощати. Робить завидну кар'єру, йому все вдається легко і швидко. Володіє хорошою пам'яттю, аналітичним складом розуму. Чудово розбирається в мистецтві, одним словом, всебічно розвинена особистість.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...