Ерік

Перекладається з древнегерманского як – "благородний предводитель".

Ерік іноді справляє враження людини інфантильного і не пристосованого до прози життя. І, тим не менш, він цілком самостійний і здатний відповідати за власні вчинки. Він володіє розвиненою інтуїцією, обачний і обережний, що допомагає йому непогано влаштуватися в житті. Ерік може проявити себе абсолютно в будь-якій області, причому незмінно добивається успіху. У Еріці є всі якості вождя: спокій, чіткий розрахунок, сміливість, акуратність, вірність справі, уміння починати спочатку.
Дозвілля воліє проводити з користю – подорожувати всією родиною, обробляти город, читати. Ерік терпіти не може неробства.

Ерік користується величезним успіхом у жінок, але не поспішає зануритися в океан пристрастей. У відносинах з жінками він так само акуратний і розважливий, як і у всьому. Одружується зазвичай не надто рано. Вірний, ніжний і уважний чоловік, турботливий батько. Справжній глава сім'ї – основний тягар спільного життя бере на себе, вважаючи, що так і має чинити справжній чоловік.

"Зимовий" Ерік – людина розсудлива, розважливий. Він всебічно обдумує кожен свій крок. Особливо ретельно Ерік обдумує питання про одруження, причому може так і не прийняти відповідального рішення. Ця людина, як правило, стає відомим у наукових колах. Ерік, що народився влітку, відрізняється незвичайною акуратністю, навіть педантизмом, він ніколи не дозволить там. У побуті дуже часто ходить не пов'язавши краватки і не оглянувши себе в дзеркалі. Часто це людина творча – художник, письменник чи актор. Він любить ходити в гості і приймати гостей у себе. Ерік пристрасний колекціонер, найчастіше його хобі – філателія. "Осінній" Ерік набагато сміливіше і рішучіше інших, з сильно розвиненим почуттям справедливості. Він може стрімголов кинутися на захист, на його думку, правої справи, на чому часто обпалюється, але залишається бадьорим, рішучим і готовий почати все спочатку. Він не дипломат і зовсім далекий розважливості – такий собі благородний лицар без страху і докору.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...