Епіляція інтимної зони для чоловіків: Бути чи не бути?

Епіляція інтимної зони для чоловіківЩе десятиліття тому чоловіча епіляція інтимних зон у багатьох асоціювалася тільки зі стриптизерами і спортсменами-бодібілдерами, для яких демонстрація себе є частиною іміджу і роботи. Але сьогодні позбавляють себе «рослинності» там самі звичайні чоловіки, які стежать за собою, піклуються про власну гігієну і хочуть зробити приємне коханій жінці.

Що викликає сумніви? 

Багато чоловіків, особливо ті, які виховувалися на ідеалах СРСР, відносяться до чоловічої епіляції з неприхованим скепсисом. В першу чергу тому, що їм з дитинства втовкмачили думку про те, що волосся на тілі чоловіка – це ознака мужності. А «голяться» по всьому тілу тільки або артисти (це для чоловіка – не професія), або хлопці нетрадиційної орієнтації (взагалі – ганьба сім’ї).

Зараз погляди щодо догляду чоловіків за собою набагато демократичніші. Хоча у багатьох консерваторів слово «метросексуал» досі вважається лайливим.

Але всі, тим часом, не заперечують того факту, що навіть для тих чоловіків, які не проти гладкої шкіри в найніжніших місцях, процедура епіляції є малокомфортною. Адже вони важче переживають біль, ніж жінки. До того ж, вже після кількох регулярних процедур епіляції шкіра звикає до «тортур» і стає менш чутливою. Чоловіки ж, які не звикли багато часу присвячувати боротьбі за шовкову шкіру, відчувають набагато більше неприємних відчуттів під час позбавлення від волосся, ніж жінки.

Але, крім страху болю, чоловіків також переслідує страх поранити або травмувати шкіру, а також отримати подразнення, через яке руки постійно б тяглися туди.

Зробити себе красивим нижче пояса акуратно і безпечно можна, звернувшись за допомогою в професійний салон. Але багатьох чоловіків при одній думці про це бере сором. Адже, як правило, процедуру епіляції проводять майстри-жінки. І хоча чоловіки для них – всього лише клієнти, а вони для чоловіків – спеціалісти, які надають послуги, представникам сильної статі не завжди зручно поставати перед жінкою (хай і не своєю) не при повному параді, з недоглянутістю в певних місцях.

А чому б і … так ?!

Насправді нічого страшного, ганебного або незручного в інтимній епіляції для чоловіків немає. Хоча б тому, що їх предки з різних країн вже давно практикували це на собі, між тим беручи участь в боях, завоюваннях і стаючи героями легенд.

Так, у Стародавній Індії чоловіки регулярно робили епіляцію нарівні з жінками. Вважалося, що це – принципове питання гігієни та здоров’я, а отже – і здорового потомства. А ось гладіатори Стародавньої Греції таким чином підкреслювали свої м’язи і мужність, намагалися походити на міфологічних богів, відбитих у кам’яних статуях.

Спробувавши одного разу проепілювати інтимну зону, чоловіки вже не зможуть не повторити цю процедуру наступного разу. По-перше, вони почуватимуться охайнішими та привабливішими. По-друге, в теплу пору року проепільована шкіра між ніг буде менше пітніти, що підвищить почуття комфорту. Ну, і по-третє (цей пункт для чоловіків буде найвагомішим), оголені ділянки шкіри інтимних місць багаторазово підвищують чутливість в сексі, відкривають безліч можливостей для ласк і, безсумнівно, притягують увагу партнерки, яка буде охочіше їх торкатися і погоджуватися на безліч «постільних »експериментів.

Так що плюси чоловічої епіляції – наступні:

– Поліпшення зовнішнього вигляду.

– Гігієна.

– Різноманітність сексуального життя.

– Ну, і перед мужиками в лазні буде, чим покрасуватися.

Як позбавлятися від волосся? 

Способи позбавлення від волосся в області геніталій для чоловіків – такі ж, як і для жінок: фотоепіляція, лазерна, віск або шугаринг, а також стара добра бритва. Як правило, чоловіки віддають перевагу останньому: механічне видалення волосся – це швидко, не боляче (якщо не поранитися) і можна здійснити самому. Але якщо є бажання зробити все професійно в салоні, з приводу вибору методу можна порадитися зі своєю дівчиною або проконсультуватися безпосередньо у майстра.

Епіляція – це не тільки гігієнічно, але й естетично

До вже перерахованих плюсів епіляції варто додати, що серед чоловіків останнім часом стала широко розповсюджуватися мода на бікіні-дизайн або інтимні стрижки. Причому найчастіше чоловіки у цій галузі бувають набагато винахідливішими жінок!

Так, в області паху за допомогою тримера можна зробити певний «малюнок» з волосся, пофарбувати його у різні кольори або поекспериментувати з тимчасовим тату. Все це стане для чоловіка не тільки новим досвідом, а й різноманітністю відчуттів у відносинах з коханою. Найбільш поширеними візерунками інтимних стрижок у чоловіків є власні ініціали імені та прізвища, логотипи марок машин або спортивних брендів.

Робити чи не робити чоловікові епіляцію інтимної зони – його особиста справа і вибір. Але перш ніж відмовитися, чому б один раз не спробувати?

Поділитися в...

Вас може зацікавити...