Епіляція та депіляція при грудному вигодовуванні

епіляція при грудному вигодовуванні

Позбавлення від небажаних волосків на тілі роблять різними способами. У цих цілях застосовують віск, креми, роблять електро-, фото-, лазерну, ензимну епіляції. Під час вагітності та годування груддю про деякі методи варто забути.

Для початку розберемося, чи є різниця між “епіляцією” і “депіляцією”? Перша – це видалення волосся з кореневою частиною, друга – без пошкодження фолікулярного апарату (тобто звичайне гоління, вищипування, видалення волосся за допомогою крему і т.п.). Найчастіше жінки роблять, звичайно, депіляцію – це просто, доступно, безпечно. Годувати грудьми після таких процедур можна продовжувати без жодних перерв.

Деякі жінки запитують, чи можна користуватися кремом для депіляції, мовляв, вважається, що це хімічний спосіб і компоненти крему потраплять в кров, а потім в молоко. Це не так. Користуватися кремом можна. Почитайте про те, яким кремом годуючій мамі користуватися не варто.

Для електро, фото, лазерної, ензимної епіляції з “тривалим ефектом” є ряд протипоказань, їх не рекомендується активно застосовувати вагітним і годуючим мамам, а також всім жінкам влітку.

Лазерну епіляцію під час грудного вигодовування часто не рекомендують робити також з тієї причини, що гормональна перебудова організму годуючої мами все одно запустить в хід новий ріст волосся і ваші гроші будуть викинуті марно.

Для годуючих мам безпечні машинка, віск, цукрова паста. Воскову депіляцію не варто робити при низькому больовому порозі, варикозі, цукровому діабеті, подразненнях і запальних захворюваннях шкіри. Механічний або електричний епілятор також не підходить при варикозі. Взагалі, найбезпечніший спосіб – старий добрий станок для гоління 🙂

Пам’ятайте, що відразу після процедури не варто купатися, засмагати, відвідувати лазні або сауни.

Протипоказання для епіляції

  • Не можна збривати “пропущені” волоски після хімічної депіляції
  • Застосовувати хімічну депіляцію раніше ніж через 1-3 доби після гоління
  • Застосовувати віск після невдалої хімічної депіляції (і навпаки)
  • Застосовувати креми для автозагара відразу після епіляції
  • Робити епіляцію воском на тлі лікування ретиноїдами
  • Робити хім. депіляцію і епіляцію воском через 1-4 дні після попередньої
  • Засмагати відразу ж після хімічної депіляції, воскової, лазерної епіляції
  • Робити біоепіляцію при будь-яких подразненнях на шкірі
  • Проводити ензимну епіляцію на обличчі, а також при застуді, запаленнях та ін.

До загальних протипоказань для всіх видів епіляції належать: гострі та хронічні захворювання шкіри, декомпенсовані стадії цукрового діабету, варикозна хвороба, важкі форми гіпертонічної хвороби та ішемічної хвороби серця, гострі форми герпесу, інфекційні хвороби, келоїдна хвороба.

Для дівчат зі Львова, які збираються робити лазерну епіляцію є гарна пропозиція в центрі Mediostar, який має найсучасніше обладнання нового покоління Lumenis «Light Sheer».

Поділитися в...

Вас може зацікавити...