Епіляція: плюси і мінуси різних способів

Епіляція: плюси і мінуси різних способівЛіто і епіляція – поняття, нерозривно пов’язані між собою. Якому ж способу позбавлення від зайвого волосся віддати перевагу?

Епілятор

Плюси: надовго позбавляє від небажаного волосся. Процедуру можна проводити самостійно.

Мінуси: боляче, вимагає вправності. Але з часом хворобливі відчуття сходять нанівець.

Підходить для: ніг, пахв, зони бікіні.

Рекомендації: перед процедурою прийміть ванну – розпарена шкіра менше реагує на дію пінцетів епілятора. Підбираючи епілятор, цікавтеся, чи є у нього масажна і охолоджуюча рукавичка. Вона теж допомагає підвищити больовий поріг. Фахівці рекомендують епільовану шкіру в проміжку від 4 до 6 годин вечора – в цей період шкіра менш чутлива до зовнішніх подразників і болю.

Бритва

Плюси: швидко, безболісно, ​​недорого. Процедуру можна провести самостійно в домашніх умовах.

Мінуси: щетина відростає практично на другий день, при цьому виникають неприємні відчуття і з’являється роздратування.

Підходить для: ніг, рук, зони бікіні і пахв.

Рекомендації: щоб уникнути роздратування, перед голінням зробіть пілінг всього тіла. Якщо у вас чутлива шкіра, перш ніж братися за бритву, дайте шкірі відпочити не менше 1-2 годин після нанесення скрабу. Не голіть волосся «насухо», використовуйте гель для душу або спеціальні креми. Якісний бритвений інструмент повинен мати зручну плаваючу голівку – це дозволить враховувати анатомічні особливості тіла. Рухайте ним з натиском проти росту волосся. А на завершення нанесіть засіб, що сповільнює їх ріст.

Лазерна епіляція

Плюси: позбавлення від небажаного волосся назавжди.

Мінуси: хворобливі, тривалі і дорогі процедури; наявність протипоказань і тривалий процес підготовки до процедури, а також реабілітації після епіляції.

Підходить для: всього тіла.

Рекомендації: кількість процедур і їх особливість повинен визначати лікар після огляду!

Важливо: як мінімум за 2 тижні потрібно припинити прийом усіх ліків, не вискубувати, не висвітлювати волосся і не відвідувати солярії (масажний кабінет, басейни). Будьте готові до того, що в самих чутливих ділянках шкіра після лазера може довго залишатися червоною.

Холодний віск

Плюси: підходить для депіляції над губою і в зоні бікіні, не займає багато часу.

Мінуси: потрібно мати певний досвід, щоб правильно відривати смужки з воском. Процедура болюча і «дратівлива» для шкіри.

Підходить для: всього тіла.

Рекомендації: перед депіляцією продезінфікуйте місця, на які плануєте приклеювати смужки з воском). Слідкуйте за температурою при розігріві смужок між долонями, в іншому випадку можна заробити опік. В кінці процедури протріть шкіру олійними серветками.

Гарячий віск

Плюси: шкіра надовго залишається чистою від волосків. Процедури недорогі і повторювати їх потрібно раз на місяць.

Мінуси: процедура не з приємних, після неї волоски можуть вростати.

Підходить для: всього тіла.

Рекомендації: не запускайте довжину волосся – оптимально проводити депіляцію воском, коли вони відросли на 0,5 см. Є думка, що краще за все виконати процедуру в середині менструального циклу (після овуляції), тоді шкіра залишиться гладкою протягом декількох тижнів. Якщо у вас гіперчутливість до специфічного запаху воску, можна зробити аромаепіляцію з додаванням екстрактів лаванди, троянди.

Крем для депіляції

Плюси: довгостроково і недорого.

Мінуси: волосся може вростати і ставати стійким до хімічних компонентів депіляційних засобів.

Підходить для: ніг, зони бікіні і пахв.

Рекомендації: не проводьте процедуру частіше одного разу на 5 днів і не використовуйте крем для «глибокого бікіні». Після хімічної депіляції постарайтеся не засмагати 2-3 дня, щоб уникнути опіків. Шукайте засоби із заспокійливими компонентами.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...