Емоційна близькість …

Емоційна близькість ...Жінки, які самі найбільше бояться емоційної близькості з іншими людьми, звичайно намагаються її нав’язати своєму чоловікові. Вони страждають через нерозуміння, самотності, тому їм здається, що чоловік повинен компенсувати все це.

Незнання чоловічої психології змушує багатьох жінок домагатися від чоловіків прояви почуттів. Деякі дівчата прагнуть зробити з чоловіка повіреного у своїх емоційно пережитих почуттів. Чоловік не може витримати цього …

Йому самому все життя доводилося стримувати свої емоції, щоб бути більш мужнім і сильним. Тепер ви змушуєте його зіткнутися не тільки з “цунамі” зі своїх емоційних переживань, але і пробуджуєте його ретельно приховувані емоції. Такого не може витримати жоден чоловік, якщо він насправді мужній чоловік.

Ви втрачаєте його, а потім нарікаєте на те, що він зрадив вас, незважаючи на те, що ви відкрили йому своє найпотаємніше. Чоловік хоче завжди зрозуміти, що він може зробити або чим допомогти вам. Якщо він нічого не зможе вдіяти для того, щоб змінити ваше минуле з усіма його переживаннями, то він перестане себе поважати і буде жити зі станом провини.

Ваше минуле – це тільки ваше минуле і тільки ваше ставлення до того, що відбувалося. Ви зустрічали на своєму шляху радості і розчарування, це тільки ваш досвід. Життя для кожної людини представляється з тієї точки зору, яку йому дає душевний досвід.

Багато в чому, ви самі створюєте своє життя вашими очікуваннями, страхами і нерозумінням. Якщо у вашому житті було багато важких переживань, які гнітять вас, значить ви не змогли зрозуміти те, чому вас вчило життя. Найпростіше замкнутися у своїх переживаннях і вважати себе самою нещасною. Ви самі відокремилися від світу, вирішивши, що ваші переживання мають найбільшу цінність з того, що вас оточує. Тепер, як найбільші свої досягнення, ви показуєте їх чоловікові.

Ніхто не буде любити вас за ваші переживання, але у вас є великий шанс убити любов.

Якщо вам необхідно поділитися своїми думками і негативними емоціями, зробіть це з іншою жінкою або просто зрозумійте, чому ви досі тримаєтеся за них. Багато в чому, ви самі викликали на себе ті проблеми, через які отримали важкі спогади.

Оцініть, наскільки вони важкі? Безсумнівно, спочатку багато людей вважають свої переживання найважчими, тому що вони особистісні. Егоїзм і зацикленість на собі змушує вас впиватися своїми стражданнями. Задайте собі питання:

  1. Насправді це страшні переживання, такі як смерть близької людини?
  2. Будуть вас турбувати ці переживання через місяць, рік?
  3.  Що ви насправді хочете отримати від коханого, виливаючи йому накопичені переживання?

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...