Єлизар

Перекладається з староєврейського як – "бог допоміг".

Єлизар, обережний і потайливий, боїться розкритися перед товаришами, глибоко ховає свою довірливість і прихильності. Одягає маску байдужості до всього, одягається в броню байдужою холодності, жорсткої іронії і насмішкуватості. Багато хто навіть не здогадуються, що це людина тонкої душі, дуже ранимий і чутливий. Він всебічно розвинений, дуже талановитий. Віддає перевагу творчій роботі, що вимагає частого контакту з новими людьми. Захоплюється психологією і філософією. Володіє даром переконання, вміє привернути до себе.

Особистість яскрава і неординарна, він привертає увагу жінок. Але у відносинах з ними Єлизар гранично обережний, боїться розкритися перед Любимой жінкою, довго зустрічається з нею, не признаючись в істинних почуттях. Одружується вдало, сім'ю будує на довірчих відносинах, він відданий чоловік і друг.

Сім'я для нього – надійний тил, тиха гавань, де завжди можна знайти спокій, підтримку близьких, любов дітей. Сильно прив'язується до будинку, насилу міняє місце проживання, навіть якщо нові умови набагато краще і комфортніше старих. До одруження має жінок небагато, бо не прихильник швидкоплинних зв'язків, довго зустрічається з однією жінкою. Розлучається з нею з вагомої причини, довго переживає і не має бажання заводити нову зв'язок. Найчастіше одружується на тій, яку знає давно і добре. У сексі поміркований, розум завжди бере гору над емоціями.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...