Єлисей

Перекладається з староєврейського як – "порятунок".

Єлисей не менше упертий, запальний, але досить розумний, щоб ретельно приховувати це; вміє тримати себе в руках. Надзвичайно захоплена особистість, він може днями безперервно займатися улюбленою справою, але не терпить одноманітних, що не вимагають ініціативи та постійної роботи розуму занять. Якщо йому не подобається справа, може змінити спеціальність, швидко переключатися з одного на інше, моментально схоплює суть справи.

Єлисей – добра і чуйна людина, готовий прийти на допомогу кожному. Має багато друзів, якими дуже дорожить. Сам надійний і відданий товариш. Ніколи не бреше, володіє вродженим почуттям справедливості. Не любить поширюватися щодо свого особистого життя, скритний в почуттях, невдачі переживає наодинці з собою.

Має карколомний успіх у жінок. Товариський, життєрадісний. Може мати кілька сексуальних партнерок одночасно, але це не можна вважати розбещеністю, а скоріше способом знайти ту єдину, яка стане його судженої. У шлюбі він достатньо вірний чоловік, уважний і люблячий.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...