• Без категорії

Егоїстичне кохання

Егоїстичне кохання

Що це таке? Зараз пояснимо все по порядку…

1. Ти починаєш все частіше і частіше питати, чи любить він тебе, і що ще гірше, як сильно.

2. Ти робиш незадоволену особу і вередуєш, як мале дитя, якщо він раптом сказав, що завтра зустрічається з друзями і не зможе до тебе приїхати.

3.
Твій телефон завжди доступний для нього.

4. Він завжди знає, де тебе можна знайти увечері, тому що кожен вечір ти сидиш удома і чекаєш його дзвінка, втративши всякий інтерес до раніше улюблених: рандеву з подругами, тусовкам з друзями, театру і дискотекам.

5. Ти ображаєшся, якщо він не відповів на твою СМС або не передзвонив, побачивши твій не прийнятий виклик.

6. Ти чекаєш, що він кожного місяця згадуватиме день вашої зустрічі, поздоровлятиме тебе, і жахливо ображаєшся, якщо він про це забуде.

7. І, нарешті, ти починаєш одноосібно мріяти про ваше весілля і довге сімейне щастя.

Стоп! Негайно зупинися, поки не пізно! Ось це і є егоїстична любов – та любов, яка вимагає прояву у відповідь відчуттів. А це ніколи не приносить задоволення, тому що вимог ставатиме все більше і більше. Адже можна просто спокійно насолоджуватися своїм відчуттям.

Навіщо тобі неодмінно потрібно знати, як сильно твій чоловік тебе любить? Він поряд, значить все гаразд. Не муч його дурними питаннями. Чоловіки такі влаштовані, що деколи найпростіше питання ставить їх в безвихідь.

Не відмовляйся від особистого життя, адже якщо твоє існування визначатиметься лише очікуванням коханого, ти зовсім швидко станеш нецікавою і нудною. А це ще нікому не допомагало!

Дозволь йому робити вихідні. По-перше, цей час ти можеш з користю провести з подругами, сходити в салон краси, пробігтися по магазинах. А по-друге, без розлук не буває зустрічей, і чим довше розлука, тим гарячіше зустріч. Дай йому час по тобі скучити.

Пам’ятай, відключений телефон народжує ревнощі. А ревнощі – це просто “вітамін” для любові. Хіба буде зайвим таке “підживлення”?

І, до речі, будь з ним на рівних. Встанови для себе теж вихідні дні, не підстроюючись під його графік. Скажи, що у тебе теж є друзі, і вони вимагають спілкування.

Забудь про дати! Яка різниця, скільки часу пройшло з вашої першої зустрічі? Ось, коли вийдеш на пенсію, тоді можливо у тебе з’явиться час для того, щоб вести хронологію подій.

І не лякай його весіллям. Якщо ти підеш моїм радам, то він сам скоро запропонує тобі стати його дружиною. Знову ж таки, виною цьому буде все та ж егоїстична любов. Твоєму чоловіку раптом стане абсолютно необхідно знати, що ти належиш тільки йому, і, як зразкова дружина, повинна кожен вечір чекати його удома.

Ось така дивна штука – ця любов. Вона може сильно ранити, а може і радувати довгі роки, головне не скоювати вищезгаданих помилок і любити без умов.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...