Єгор

Походить від імені Георгій – "землероб".

Володіє хорошими діловими якостями, вміє знаходити вихід з будь-якого положення. Характер його кілька псують запальність і буркотливість. Якщо займає керівний пост (а це трапляється нерідко), то підлеглим доведеться звикнути до його манери підлягає відчитувати навіть за незначні порушення. Досягає успіхів у професійній кар'єрі, колеги цінують його за принциповість, педантичність, цілеспрямованість і: кілька його побоюються.

У жінках Єгор найбільше цінує скромність. Не терпить, коли жінка хвалькувата і кокетлива, дратується, якщо вона намагається привернути до себе увагу помітною одягом або зухвалою поведінкою. Єгор – прямий і трохи простодушний чоловік, у відносинах з жінками позбавлений підступу, його освідчення в коханні та пропозиції, як правило, щирі і серйозні. Добропорядний сім'янин, міцний господар, кілька строговат до дітей. У претензіях дружини на лідерство бачить прояв жіночої слабкості, в дрібницях не перечить, у справах серйозних проявляє твердість.

Багато шансів бути щасливим у шлюбі з Авророю, Адою, Вірою, Євгенією, Надією, Ніною, Риммою, Серафимою, Тетяною, Яной. Проблематична удача в шлюбі з Агнією, Валерією, Варварою, Галиною, Луїзою, Людмилою, Майєю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...