Єфрем

Перекладається з староєврейського як – "плідний".

Єфрем до всякого діла ставиться серйозно, будь то конструювання складного пристрою або лагодження праски. Якщо вашого начальника звуть Єфрем, так ще він народився взимку – вважайте, що вам пощастило: він ніколи не підвищить голосу, не буде чіплятися до дрібниць і постарається вчасно погасити починаючу розгоратися виробничу склоку. Він вимогливий, але він має на це право, тому що сам фанатично відданий справі і не дає поблажки насамперед собі.

Характер у Єфрема незалежний, кланятися комусь не в його правилах. Він важко переносить удари долі, причому навіть самі незначні, болісно реагує на несправедливість по відношенню до себе.

Всі турботи по будинку зазвичай лягають на плечі дружини Єфрема. Щиро співчуваючи її проблемам, він тим не менш не в силах нічим допомогти їй: при тій відповідальності, з якою він ставиться до своєї роботи, у нього просто не залишається вільного часу для сімейних справ. Великих успіхів з життя досягають не багато Єфремов, хоча трапляються й винятки, коли, наприклад, в тридцять років Єфрем може захистити докторську дисертацію.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...