Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

ЕФЕКТИВНІ НАПОЇ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

Щоб худнути, потрібно обов’язково багато пити. І не тільки воду, а різні допоміжні напої. Які напої слід пити частіше, щоб поліпшити обмінні процеси і зменшити сантиметри на талії, читайте далі.

Кефір зі спеціями

Британські вчені назвали кефір зі спеціями найефективнішим коктейлем, який сприяє схудненню без зміни раціону. Випивати такий напій слід за 15-20 хвилин до їжі або розділяти порцію на 2 частини – половину випити до прийому їжі, половину – після. Такий коктейль слід готувати безпосередньо перед прийомом. Напій притупляє апетит, цукор в крові, і прискорює обмін речовин. Крім того, в період грипу він також ефективно підвищує імунітет.

Тепла вода з лимоном

Цей напій регулює кислотність в організмі, покращує стан шкіри і нігтів, розганяє метаболізм і сприяє схудненню. Як кажуть дослідники, теплий лимонний напій, що вживається вранці, допомагає поліпшити функції ферментів, стимулювати роботу печінки, очищати організм від токсинів, що накопичилися і багато іншого.

Імбирний чай

Найголовнішою властивістю імбирного чаю є його властивість розганяти обмін речовин. Це відбувається завдяки речовині генгеролу – це речовина відповідає за гострий смак продукт. Саме властивість «розпалювати» жири сприяє посиленому схудненню і швидкому метаболізму. Сьогодні широко відомими є два дослідження. Перше провели вчені з Данії і з’ясували, що регулярне вживання імбиру сприяє посиленому розгону метаболізму. А друге провели англійські вчені на щурах. Як показав досвід, щурам було необхідно більше кисню після вживання імбиру. Таким чином, було офіційно доведено властивість посилювати обмінні процеси.

Журавлиний морс

Дуже ефективний при схудненні напій, так як він насичує організм великою кількістю вітамінів. Крім того, він розганяє метаболізм. Американські вчені довели, що морс з ягід сприяє швидкому очищенні організму від шлаків і токсинів, які накопичуються в нашому організмі в результаті вживання алкоголю і нікотину.

Exit mobile version