Едвард

Переводиться зі староанглійського як – "володіє списом".

Едвард чуйний, шанує батьків, любить дітей, порається з тваринами, обожнює квіти, проте в критичних ситуаціях може проявити невиправдану жорстокість. Схильний затято докопуватися до суті.

Часто присвячує себе науці, може також надійти в духовну семінарію з метою пізнати сенс життя. З нього вийде хороший лікар, педагог, музикант, художник. Його приваблює філософія як спосіб глибше пізнати секрети світобудови. Талановита в багатьох сферах наукової діяльності. Натура витончена і легкоуразливими.

"Зимовий" Едвард – людина з твердим, непохитним характером, складний у спілкуванні. Уникає конфліктів, не бажаючи даремно витрачати час. Мовчазний, уважно слухає співрозмовника, але залишається при своїй думці. Скромний, що часто йому заважає. З трудом досягає успіху. Володіє хорошою інтуїцією, відмінною пам'яттю, його прогнози майже завжди вірні. З висновками не поспішає, рішення приймає обережно, ретельно все продумавши. "Осінній" Едвард – прекрасний керівник, розважливий. Йому підійде професія програміста. Урівноважений, дипломатичний. Часто у нього слабкий зір, носить окуляри. "Літній" Едвард більш емоційний, добр. Любить дітей, і не тільки своїх. Народжуються у нього різностатеві діти. Хороший господар, охоче допомагає дружині, займається вихованням дітей. Не гордий, не честолюбний. Розкриває свій талант рано, але не торгує їм. Лише "червневий" і "липневий" Едварди ще в ранній молодості починають робити кар'єру, і досить уміло. Любить подорожувати, непосида. У "серпневого" Едварда перший шлюб найчастіше невдалий. Народжуються дівчатка. Любить майструвати, в будинку все зроблено його руками. Вміє будувати, любить возитися з машиною. "Січневий" Едвард вимогливий до себе та інших. Йому важливіше якість, ніж кількість. Цілеспрямований, ніколи не відступає від своїх принципів, однак заради досягнення задуманого може піти на компроміс. У ньому глибоко закладено почуття дисципліни і боргу. Вдало поєднуються дотепність і раціоналізм, що привертає до нього цікавих людей.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...