Джулія

Перекладається з латинської як – "з роду Юліїв".

Джулія по натурі екстраверт. Вона гарна, зваблива, і її краса носить яскраво виражений характер. Самовпевнена і горда. Однак добра до всіх. Володіє чоловічим складом характеру: владна, наполеглива, непоступлива в принципових питаннях.

"Зимова" Джулія прагне до лідерства, з деякою часткою презирства відноситься до представниць своєї статі, вважаючи за краще суспільство чоловіків. Не терпить малодушних і нерішучих, здатних принижуватися або дозволяють принижувати себе. В основному, з її точки зору, такими є всі жінки. Сама Джулія ніколи не понизиться, всякому дасть відсіч.

Джулія – непоганий психолог, їй достатньо один раз пильно подивитися на людину, заглянути в очі, щоб дати йому оцінку. Вона чудово знає силу своєї чарівності, вміє ним користуватися. Маніпулює чоловіками як хоче, граючи на їх почуттях. Ніколи не помчить до свого коханого з усіх ніг за першим його покликом, не кинеться на шию. Завжди тримає дистанцію, навіть якщо дуже закохана, і її витримка завжди винагороджується сповна. Джулія знає, що може собі це дозволити. Вона зневажає слабких і боягузливих чоловіків, їй подобаються сильні, горді і мужні особистості.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...