Джордан

Походить від англійської форми назви ріки Йордан.

Джордан буде прекрасно почувати себе в тих сферах діяльності, де немає місця мріям і довгих роздумів. З нього вийде гарний електрик, футболіст, футбольний тренер. Якщо ж у Джордана є талант художника, то краще всього спробувати його реалізувати в графічному мистецтві.

Він у всьому шукає справедливості, і якщо дізнається про недоброму вчинку близької йому людини, то буде довго перестерігати цієї людини, волаючи до його совісті й розсудливості.

Шлюб з ним може стати міцним і щасливим. Він добросовісний, неквапливий, охоче займається копіткою працею, володіє великим терпінням. За що б він не брався, доводить до кінця; дуже акуратний. Всі зароблені гроші віддає дружині, не скупиться на дорогі подарунки. До командного тону дружини він поставиться спокійно і не буде робити з цього проблеми. Через високого почуття відповідальності, насамперед перед дітьми, може довгий час жити з нелюбом людиною. Дітей виховує в строгості. Може скласти розпорядок дня, розписати його по годинах і змушувати їх його дотримуватися. Така пунктуальність часто дратує домашніх, і діти, виростаючи, прагнуть жити подалі від батька. Джордан вступає в шлюб двічі. Однак його майже все життя мучать докори сумління через залишеної ним жінки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...