Джинси викликають грибок?

Джинси грибокНапевно, в світі не знайти більш практичного одягу ніж джинси. Вони не рвуться, не брудняться, майже не вицвітають і не мнуться. На перший погляд одні плюси, але є й мінуси і досить значні.

Першим таким негативом пов’язаних з носінням джинсів є той факт, що це може привести до появи грибкових висипань на тілі. Тобто сказати, що всі джинси викликають грибок не можна, більшою мірою це стосується саме тісних прилягаючих джинсів, які не дають дихати шкірі. Носіння ж прогумованих джинсів і зовсім заборонено з точки зору медицини. Поява грибкових захворювань на шкірі людини викликана не самими джинсами, а їх рівнем забрудненості, адже на них майже не видно бруду і, отже, перуться вони набагато рідше звичайних штанів і брюків. При виявленні почервоніння або висипа на шкірі, варто негайно відмовитися від звичних і зручних джинсів хоча б на деякий час і звернеться до дерматолога, якщо почервоніння не пройде за 2-3 дні. Самому робити які-небудь заходи по лікуванню не варто, це перевірено не одним десятком неприємних випадків важких форм грибків.

Другим негативним явищем, пов’язаним з носінням джинсів, є передавлювання поперекового нерва, який часто сигналізує про свербіння, печію в області стоп. Але, знову ж, це стосується саме тісних джинсів і джинсів з низькою талією. Про це повідомили канадські вчені. У США в штаті Луїзіана, носіння джинсів з низькою талією для чоловіків під забороною закону, а особливо, якщо з-під них визирають оголені сідниці. Така не чоловіча поведінка вважається загрозою для суспільства, так що, будьте обережні при виборі гардеробу для своєї коханої людини.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...