Дженніфер Еністон хоче бути мамою-одиначкою

Дженніфер ЕністонПро таке своє рішення заявила актриса журналу People без зайвих завуальованих фраз.

Хоч зараз 42-річна актриса має бой-френда Джастіна Теру, але гіркий досвід попередніх відносин наштовхнув на таке рішення, адже, як зізналась Дженніфер Еністон, її материнські інстинкти з кожним роком стають все сильніше і сильніше. Її не цікавить, захоче чи ні її партнер дитини, Еністон серйозно налаштована на те щоб завести дитину або усиновити, якщо не вийде як завагітніти. Як особистість і як актриса вона досягла поставлених цілей, а от головного покликання жінки – народити і виховати дитину, поки не досягла, але в найближчому майбутньому це буде зроблено, впевнена актриса.

Відома нам з фільмів і серіалів Дженніфер Еністон раніше була одружена з Бредом Піттом, зустрічалася з зірками першої величини такими як Джон Майер, Вінс Вон. За своєю натурою, як зізналася сама актриса, вона домосід. Їй не подобаються звані вечері, виходи на публіку, тусовки та різноманітні бали, які влаштовують голлівудські популярності. Набагато приємніше Еністон відчуває себе вдома, в колі близьких і рідних людей. Набагато приємніше для Дженніфер запросити своїх старих друзів і разом пограти в покер або просто подивитися новий фільм або передачу Опри Вінфрі, яку вона поважає як сильну жінку, яка досягла багато чого в житті.

Таким чином, в недалекому майбутньому чекаємо з нетерпінням первістка зірки екрану Дженніфер Еністон, а в тому, що він з’явиться сумніватися не варто.

Читайте в наступних статтях, як поводять себе звезды за рулем.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...