Джемма

Перекладається з латинської як – "коштовний камінь".

Джемма дуже енергійна, може робити кілька справ одночасно, і не можна сказати, що їй це не вдається. Вона практична і заповзятлива. Але в характері присутні егоїзм і якась корисливість. Вона не стане шкодити ближньому заради своєї вигоди, але й свого не упустить.

"Літня" Джемма декілька безладності. Може терпіти невдачі через небажання докласти необхідних зусиль і відсутність потрібного контролю. Проявивши завзятість і наполегливість, може досягти великих успіхів. "Зимова" Джемма інтелектуально мислить, вона прагне до знань, не зупиняється на досягнутому. У неї мінливий настрій, а натура тонка і ранима. Однак не може довго тримати за душею зла, швидко забуває образи. Джемма здатна жити подвійним життям. Вона всіма люблена – в інтелігентному товаристві, суспільстві високопоставлених людей; але іноді їй необхідно побути в більш простому оточенні, але вона і там знаходить своє місце. Джемма не нехтує дружбою простих людей, навпаки, саме в цьому суспільстві черпає потенціал для діяльності в звичному колі знайомих.

За характером Джемма доброзичлива, рідко буває в поганому настрої, а якщо таке і трапляється, то не переносить свого поганого настрою на оточуючих. Джемма не завжди здатна розрахувати свій час, вона може запізнитися навіть на ділове побачення. Однак не терпить подібного ставлення до себе. Заради досягнення поставленої мети здатна приховати своє невдоволення, прикинутися слухняною.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...