• Без категорії

Два види пікаперів

213Достатньо часто ми чуємо про пікап і пікаперів. Вже всі давно знають, що пікап (від англійського pick up – підчепити) – це спокушання дівчини. Мета – природно, ліжко. Проте пікап має свою історію: спочатку це вважалося чимось на зразок набору заходів і дій, які можуть допомогти створити і зберегти відносини.

Пікап учить чоловіка невимушеному залицянню. По суті пікап – явище достатньо нешкідливе. Більш того, в якомусь значенні це навіть корисно, – відвідуючи тренінги по пікапу, соромливі хлопці (так, серед чоловіків теж є сором’язливі) вчаться розкутіше спілкуватися з дівчатами, намагаються зрозуміти їх думки, відчуття і бажання. А якій дівчині не буде приємно, якщо хлопець розумітиме, чого вона від нього чекає?

Інша справа, що багато хто з пікаперів ставить перед собою достатньо невитіювані цілі: наприклад, до кінця року переспати з сотнею дівчат… Хлопцеві-то, може, і корисний цей безцінний досвід, проте ми то, довірливі створіння, буваємо неприємно вражені і навіть шоковані, що метою того симпатичного хлопця, виявляється, було не створення сім’ї і народження семеро дітей, а всього лише секс. Секс – воно, звичайно, справа хороша, але як же почуття?..

Правда, описаним вище негідним чином чинять не всі пікапери, а тільки спортсмени. Взагалі пікапери діляться на два види: спортсмени і спокусники.

Спортсмени – це ті, хто використовує пікап для того, щоб спокусити якомога більше жінок. А ось другий вид – спокусники – вельми симпатичний. Це якраз ті, хто використовує пікап для того, щоб знайти собі одну-єдину і будувати з нею міцні і тривалі відносини – варіант, погодьтесь, набагато привабливіший. Других легко розпізнати по тому, що вони тримаються менш самовпевнено, ніж спортсмени, і награності в їх діях куди менше.

Як би там не було, добре це або погано, а пікап існує і для багатьох молодих людей він став справжнім помічником в роботі над власною невпевненістю і сором’язливістю. І це, швидше за все, добре – адже мало хто з нас любить скромних чоловіків; всі хочуть, щоб чоловіки залицялися, добивалися і говорили красиві слова. А ті, що соромляться, на жаль, рідко здатні на подібні дії.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...