Душевний секс

Душевний сексЧоловіки говорять про секс,  жінки про почуття, а насправді хочуть одного й того ж. Нам всім хочеться душевного сексу.

Так що ж це таке – душевний секс? І з ким він можливий?

Згадайте ситуацію з життя, коли вам було з людиною легко, комфортно, затишно, нехай навіть кілька миттєвостей. Коли не треба було прикидатися, «тримати обличчя», коли можна було просто мовчати, не відчуваючи дискомфорту від тривалої паузи. Ось цей внутрішній стан спокою при сексуальній взаємодії дає насолоду, яку я називаю душевним сексом.

Душевний секс є, по суті, просто продовженням спілкування. Можна віддатися процесу цілком, партнер прийме і підтримає будь-яке бажання. Це шлях до насолоди, куди йдуть обидва, тримаючись за руки.

Чи треба говорити, що це не часте явище в житті і називаємо ми його часто любов’ю. Воно й зрозуміло, коли так добре в найбільш інтимні моменти, так близько … Як ще це можна назвати? Для душевного сексу багато чого потрібно: вміння відключати голову, приймати своє тіло і своє бажання, повага до партнера, вміння йому довіряти, бажання пробувати, здаватися, відсутність готових схем і багатий сексуальний досвід.

Взагалі ж я б розділила людей по тому, як вони займаються сексом умовно на декілька категорій:

1. Сексуально голодні. Відразу обмовлюся, таких більшість. Напряму, так звичайно, про себе ніхто не думає. Типова фраза сексуально голодних людей: «У мене з сексом все гаразд, постійно думають про секс тільки сексуально – стурбовані» Дуже рідко, хто може собі зізнатися, що секс важливий і його не вистачає. Взагалі, секс у них якийсь є, але він або нечастий, або нудний, тобто людина не отримує того, чого хоче. Сексуальний голод схожий на  харчовий. При тривалій відсутності їжі, всі думки будуть крутитися тільки навколо неї. Але оскільки думати про секс якось «не пристойно», та й не прийнято, сексуальне бажання трансформується. Можна з ранку до ночі працювати, щоб не дай бог не думати «про це», можна грати у футбол – прекрасний спосіб скинути сексуальну енергію, можна пити пиво, можна обговорювати особисте життя сусідів, героїв серіалів, бажано з інтимними подробицями. І мріяти про велике кохання (у випадку з жінками) або про блондинку, з якою все можна (у випадку з чоловіками).

2. Експериментатори. Багато чого пробують. Їх особисте життя рясніє різноманітними сексуальними пригодами. Вони пробують все: різні форми і види сексу, іграшки, тантричні сауни і т.д. На відміну від перших, які їдять тільки «картоплю», експериментатори їдять без розбору все, головне, щоб було новеньке й багато. На цьому рівні люди при слові «секс» не червоніють, він для них чудова розвага, з легким відтінком непристойності.

3. Гурмани. Знають, що задоволення у сексі залежить не від кількості партнерів чи зміни поз, а від занурення в процес.Вони люблять хорошу кухню. Вміють відчувати нюанси, відтінки. Нікуди не поспішають і тому отримують задоволення на порядок вище. Вони знають, як насолоджуватися, відчувають, де «смачно» годують і самі люблять готувати що-небудь «отаке».

4. Мандрівники. Зустрічаються рідко. Вони ловлять кайф від тонких відчуттів, від вібрацій світу. Якщо їм попадається щось цікаве, вони зупиняються, завмирають і вбирають. У них немає очікувань від сексу. Кожен дотик дарує радість. У всьому є принадність новизни, якщо кожен раз як вперше. Вони знають, що таке відчувати голод, з азартом експериментувати, пірнати в море з головою і блаженно валятися на березі. Вони беруть все, так як у житті все чудово і вміють насолоджуватися моментом.

Душевний секс можливий у гурманів і мандрівників.

Хочете отримувати справжню насолоду, почніть експериментувати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...