• Без категорії

Душа і тіло в перший триместр вагітності

Душа і тіло в перший триместр вагітностіЦей стан незвичайний. Відчуття і почуття незвичні. Емоції накочують хвилями, діаметрально протилежні, не передбачені. З цим можна познайомитися з різних джерел інформації та все ж. Скласти своє власне сприйняття своєї неповторної вагітності – «У мене це так».

Тіло. Зовні ще непомітно, що ви вагітні. Зате всередині організм перебудовується, пристосовуючись до свого нового стану. До кінця перших трьох місяців вагітності жінка зазвичай додає у вазі декілька кілограм. Її груди збільшуються і стають чутливішими.

Кожну третю жінку турбують прояви токсикозу: нудота вранці, печія, проблеми зі стулом. Помітно зростає частота сечовипускань. Іноді в організмі майбутньої мами знижується імунний поріг, і у результаті на фоні ослабленого імунітету у вагітної жінки починаються застуди та інфекції. Можуть змінитися смакові вподобання, у багатьох загострюється нюх. Міняється і стан шкіри: вона може стати більш пружною і здоровою, а може, навпаки, покритися прищиками, і з нормальної перетворитися на суху або жирну.

Душа. "То зліт, то посадка, то сніг, то дощі…" Очі у майбутньої мами – "на мокрому місці", до того ж вона стає украй сентиментальною. То хочеться ананасів в шампанському, а то взагалі нічого не хочеться. То жінка бадьора і весела, то впадає в смуток і апатію. Емоційні реакції непередбачувані, перепади настрою – сильні і нез’ясовні. Особливо це помітно у тих жінок, для кого вагітність стала несподіваною: вони виявляються просто неготовими до такого сюрпризу.

Звичайно в перші місяці вагітності жінки відчувають себе дуже втомленими, і це також шкодить позитивному психологічному настрою. Сильно псують настрій і підвищена тривожність, і страхи. "Чи вистачить нам грошей?", чи не "пошкодить вагітність моїй кар’єрі? А красі?" До речі, всі подібні жіночі переживання допомагає пересилити захоплена реакція батька майбутньої дитини на звістку. Коли всі дзеркала лише розчаровують, тільки улюблений чоловік зможе переконати свою вагітну "половину" у тому, що "цікаве положення" лише додало їй чарівності, краси і загадковості! І краще, якщо саме з його вуст прозвучить наступне пояснення: зараз майбутня мама поводиться як маленька дитина зовсім не з шкідливості або капризного характеру – просто її організм настроюється на майбутнього малюка не тільки фізично, але і психологічно. Після пологів "дитяче" сприйняття світу допоможе мамі краще розуміти потреби власної дитини. І це є правда.

Джерело http://www.mama-journal.ru/berem/dusha.html

Поділитися в...

Вас може зацікавити...