Душа і тіло в другому триместрі вагітності

Душа і тіло в другому триместрі вагітностіІнформація знімає напругу і можливо виникаючі побоювання і тривогу. Те, що відбувається з тілом і душею жінки в положенні – нормально і не патологія.

Тіло. Черевце з кожним днем все помітніше, і одного разу його маленький мешканець дасть про себе знати легкими поштовхами. Нудота відступає, зате проступає сіточка вен на ногах, грудях і животі. Іноді крутиться голова. Апетит безумовно зростає. Деякі ділянки шкіри (область навколо соска, лінія на животі, іноді тіло) можуть пігментуватися, але хлоазма – явище тимчасове і після пологів пройде.

Душа. Перші ворушіння крихти дарують незвичайну радість. До того ж небезпечний і складний період позаду, вагітність стає вже звичним станом, і жінка відразу заспокоюється, перестає нагадувати стислу пружину. Другий триместр називають "золотою порою" вагітності. Сон – нормальний, секс – повноцінний, сил – в надлишку. В цей час в жінці вирує творча енергія, її переповнює радість життя і бажання творити. Вона відкрита для пізнання нового і із задоволенням подорожує (благо тіло поки не заважає цього робити). І ще вона може спілкуватися з своїм малюком! Той, хто прихований всередині, знаходить свої реальні контури на поверхні черевця – іноді випинається ручка або ніжка, іноді – попка. Жінка вже майже бачить того, до кого звертається, кому читає казки і співає колисанки. І на фоні цього непоміченими проходять будь-які образи і неприємності.

В цей час багато жінок скаржаться на забудькуватість, неуважність, на неможливість концентруватися на важливих питаннях. (Відразу відзначимо, що пам’ять повернеться після пологів – так що там, коли малюк з’явиться, ви поступово станете справжньою ходячою енциклопедією!). Все це з’ясовно: жінка куди більше думає про те, що відбувається усередині неї, ніж про оточуючих. З середини вагітності іноді може накочувати відчуття психологічної утомленості від цього стану. Але позитивних моментів, безумовно, буде все ж таки більше.

Джерело http://www.mama-journal.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...