Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Дружини бувають різні

Дружини бувають різні

Більшість чоловіків на нашій планеті свято вірять, що хороша дружина – це вкрай рідкісне природне явище. Само собою, дістається воно завжди кому-небудь іншому, наприклад, другу або сусідові. Панянки, у свою чергу, не сумніваються – краще їх бути, в принципі, нікого не може. І святий обов’язок сильної статі возносити щоденну хвалу Господу за те, що в будинку є берегиня сімейного вогнища. Так хто ж правий?

У романтичних юнацьких мріях молоді люди малюють найрізноманітніші жіночі ідеали. Це може бути як блакитноока блондинка, зростом десь під пару метрів, так і домашня російська красуня з пирогами напоготові. В ідеальному варіанті описані картинки збігаються. Але життя вносить у плани власні корективи. І, неймовірним чином, виходить так, що кохана дружина перетворюється на злобну стерву. Спробуємо класифікувати дружин, глянувши на них чоловічими очима.

Ідеальна господиня

Цим жінкам мама занадто часто говорила, що справжня леді повинна утримувати будинок в ідеальній чистоті. Ось вони і стараються. Підйом, готування, дітей – в садок, сама – на трудові подвиги. Ой, а ще килими потрусити і сервіз натерти до блиску. На жаль, мами таких господарочок забули розповісти про найголовніше. Що, власне, чекає чоловік від своєї ненаглядної, залишившись наодинці в ліжку. Звичайно ж, мова йде не про знемоги від непосильних праць дружини.

Порада тут одна: не хочете втратити чоловіка, міняйте пріоритети. Пересадити улюблений фікус можна і пізніше.

Бізнес леді

Скажемо відразу, назвати дружиною її можна лише з деякою натяжкою. Якщо цю даму вдається застати вдома, то виключно у фізичному сенсі. Її серце належить улюбленій роботі. Руки зайняті ноутбуком або мобільним телефоном. Мозок – вирішенням глобальних проблем компанії: від складання плану розвитку фірми на найближчі п’ять років, до пошуку найдешевшого паперу для принтера. Чоловік може легко уживатися з таким типом жінки тільки за однієї умови: якщо він сам з’являється вдома лише для того, щоб поміняти сорочку. При цьому благовірний легко здатний снідати фаст-фудом, і його мало цікавлять такі дрібниці як пил на полицях, відсутність свіжих простирадел в ліжку, втім, як і дружини там же.

Що можна порадити. А спробуйте кинути все і поїхати на пару днів з коханим на дачу без телефону і ноутбука. Та просто повалятися там на сонечку ні про що не думаючи. Страшно? Але ж ви ніколи не боялися труднощів, вірно? Можливо, така терапія допоможе вам подивитися на багато речей під іншим кутом зору.

Моя улюблена мама

Вона знає все про те, що корисно і що шкідливо для її чоловіка. Не забудь светр, поговори з шефом, не спілкуйся з Сергієм, він – погана компанія. Все це гаряче улюблений чоловік змушений слухати по десять разів на день, а також читати в смс, по електронній пошті, на viber і whatsapp. А якщо раптом його телефон не працює, то на допомогу прийде колега і, за сумісництвом, краща подруга дружини. Від такої турботи іноді хочеться втекти куди подалі.

Як бути? Знайдіть інший об’єкт для опіки. Тільки не мучте дітей, вони ні в чому не винні. А от варіант розвести на вікнах 55 видів герані або організувати допомогу кинутим сиротам цілком виправданий.

Мамина донька

Ця дівчинка, найімовірніше, була єдиною дитиною в сім’ї, та ще й улюбленицею десятка тіточок і бабусь. В результаті, вона виросла абсолютно непристосована до реалій життя. Її улюблені запитання: «що мені одягнути сьогодні?», «Куди ми підемо ввечері?», «Про що розповідали на батьківських зборах в школі?» До пори до часу це розчулює. Але пора б уже, нарешті, і подорослішати.

Exit mobile version