Дружба між чоловіком і жінкою: все-таки вона існує?

Дружба між чоловіком і жінкою все-таки вона існуєПитання досить пікантне. Швидше його навіть можна віднести до числа риторичних. Хтось скаже, не може бути, а хтось на противагу представить свого кращого друга. І все-таки середньостатистичні дані говорять про те, що в дружбу між протилежними статями вірять 35% людей. Переконливо, але не дотягує навіть до половини всього населення.

Чоловіки і жінки, іншими словами протилежна стать, були створені не випадково. Вони створені для того, щоб людство могло продовжувати свій рід. Таким чином, між чоловіком і жінкою виникають такі почуття, які власне сприятимуть цій функції. Дружба тут буде займати далеко не перше місце.

Взагалі чоловіча дружба це довіра і самопожертва (чого не скажеш про жіночу). Чи може чоловік поступитися своїм інтересам заради подруги!? Заради друга – без проблем, а заради подруги тільки в тому випадку якщо він у неї закоханий. Чоловіча дружба – це насамперед вчинки. Жіноча в свою чергу – це маса емоцій, сльози, плітки, балачки. Чи можна уявити собі, що чоловік, який в принципі не любить балакучих і ниючих жінок стерпить таке.

Чоловік не може стати другом для жінки, тому що він в першу чергу бачить у ній “постіль”. Він оцінює її зовнішній вигляд, форми, чарівність. Загалом жінка для чоловіка є сексуальним об’єктом. І навіть самі теплі дружні відносини між сильною і слабкою половиною людства, швидше за все, закінчаться постіллю (особливо якщо їм обом погано).

Швидше дружба між чоловіком і жінкою будується на закоханості одного з них. Але не варто відкидати той факт, що все-таки крім любові і закоханості між сильною половиною людства і жінкою присутні якісь відносини. Їх не можна назвати дружбою, скоріше це просто взаєморозуміння. Такий факт має місце бути у відносинах між колегами, коли їх пов’язує професійний інтерес, партнерство по бізнесу.

Чоловіка і жінку, які знайомі довгий час, що розуміють один одного, пов’язують спільні інтереси. Але цей чоловік скоріше не користується авторитетом серед жінок. І все, що йому може запропонувати жінка – це спілкування. Хоча, з іншого боку, жінка може запропонувати тільки дружбу, а в чоловікові жевріє надія на щось більше.

Дружба, як виняток з правил, все-таки може бути між дівчиною і хлопцем-геєм. З ним можна і по магазинах пройтися і попліткувати і, як кажуть, “поплакатися в жилетку”. Такий жінкоподібний друг навряд чи зрадить вас.

Між родичами протилежної статі теж може бути, так звана, дружба.

Варто відзначити, що поняття дружба, як і поняття краса, досить абстрактне. Так як кожна людина унікальна і неповторна, то в неї відповідно різні уявлення про то чи інше поняття. Таким в нашому випадку є поняття дружба. У зв’язку з цим, у кожного є право і аргумент на те, щоб дружити з тим, з ким він вважає за потрібне. Головне щоб людина була гідною і вам було комфортно з нею у спілкуванні.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...