• Без категорії

Довгі коси це модно

Довгі коси це модноДівоча коса здавна в Україні вважалася еталоном жіночої краси, цнотливості та привабливості, але і в нашому урбанізованому світі довге волосся показє, скоріше за все, рівень доглянутості та охайності його власниці, тому мати довге доглянуте і здорове волосся модно.

Волосся, як і нігті, росте протягом всього життя і до 40 років росте зі швидкістю 10-12 см на рік, після 40 років його ріст потроху припиняється. Процес росту можна прискорити, застосовуючи різноманітні прості прийоми.

Харчування для довгого волосся – головний чинник у здоровому вигляді і швидкому рості волосся. Для здоров’я волосся слід дотримуватися тієї ж дієти що і для шкіри, тобто, більше овочів і фруктів і поменше жирного і м’ясних страв. Слід вживати рослинний білок, який міститься в хлібі грубого помолу, або хлібі з висівок, кашах грубих фракцій. Також потрібні і тваринні білки, які в значній кількості містяться в яйцях, сирі, творозі, морепродуктах, печінці, маслі.

Дуже корисним для загального здоров’я і для волосся зокрема є пророслі зерна, які можна отримати в домашніх умовах. Для цього достатньо залити невеликою кількістю води зерна пшениці або гороху і почекати поки вони проростуть, а потім вживати в їжу.

Зовнішній фізико-механічний вплив відіграє важливу роль у рості волосся і їх силі. Перший момент це розчісування довогого волосся, воно має бути плавним не напористим і спрямованим в різні боки, по 15-20 разів в кожний бік. Гребінець повинен бути чистим без старого волосся.

Другий фактор це масаж волосся. Багато хто недооцінює роль звичайного масажування шкіри голови, а це значно прискорює ріст волосся. Масажувати потрібно щодня протягом 15-20 хвилин злегка натискаючи масажуючи в різних напрямках.

Третій, завершальний момент, це миття волосся. Не варто їх мити щодня, а лише по мірі забруднення, оптимально це 1-2 рази на тиждень.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...