Досвід застосування трибестана в лікуванні жіночого безпліддя

Досвід застосування трибестана в лікуванні жіночого безпліддяНа жаль, багато пар стикаються з такою проблемою, як безпліддя, частою причиною якого є ендокринні патології у жінок. Однак так зване ендокринне жіноче безпліддя піддається лікуванню. Останнім часом для його лікування застосовується фітопрепарат трібестан.

Трібестан – ліки болгарської фірми Софарма, які успішно використовуються для лікування жіночого безпліддя за умови наявності більш-менш нормального циклу.

Діюча речовина трибестана – екстракт рослини якірці сланкої (Tribulus Terrestris). Загальна дія препарату базується на підвищенні лібідо і поліпшенні психоемоційного стану жінки. Крім того, трібестан володіє антибіотичним, протизапальним, противірусним, противотуморним і фунгіцидною дією, а також нормалізує холестерин. Сам механізм дії трибестана не до кінця вивчений. Вважається, що зміцнювальний, тонізуючий і половостимулюючу дію на організм надають активні речовини препарату – в основному протодіосцин.

В даний час застосовуються дві схеми лікування пацієнток від безпліддя за допомогою трибестана. При лікуванні за першою схемою препарат призначають по одній-дві таблетки три рази на день. Тривалість прийому препарату при цьому три місяці. Друга схема передбачає прийом трибестана по одній-дві таблетки три рази на день, але тільки з п’ятого по чотирнадцятий або з першого по дванадцятий день циклу. Курс лікування – також три місяці.

Після лікування Трібестаном у жінок спостерігається нормалізація овуляторних механізмів і як результат – наступаюча вагітність. Крім того, стимулюється і збільшується вироблення естрогену, зростає статевий потяг, нормалізуються функції ендокринної системи, що впливають на безпліддя, а також знижується рівень холестерину в крові і вага. При цьому відбувається видиме омолодження шкіри за рахунок збільшення гормону естрогену і йдуть проблеми, пов’язані з клімаксом.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...