Достовірні ознаки вагітності

Достовірні ознаки вагітностіДостовірні, або безперечні, ознаки вагітності – це ознаки, що з’являються в другій половині вагітності і свідчать про наявність плоду в порожнині матки.

При обстеженні можна визначити присутність плоду. У другій половині вагітності видні головка, спинка і дрібні частини (кінцівки) плоду. Чим більше термін вагітності, тим краще промацуються частини плоду.

Розрізняється серцебиття плоду, чутні серцеві тони. Це можливо визначити за допомогою акушерського стетоскопа або за допомогою ехокардіографії. При даному обстеженні серцеві скорочення плоду визначаються в досить ранні терміни – через 48 днів після першого дня останньої менструації.

До достовірних ознак вагітності відносять рухи плоду, що відчуваються лікарем при обстеженні. Рухи плоду звичайно визначаються в другій половині вагітності. Самі вагітні відчувають рухи плоду – первородячі з 20-го тижня, а повторнородячі з 18-го тижня, але ці ознаки до достовірних ознак вагітності не відносяться, оскільки вони можуть бути помилковими – жінка може прийняти за рух плоду перистальтику кишечника.

При ультразвуковому дослідженні в матці виявляється плодове яйце. УЗД дозволяє виявити вагітність приблизно на 5-6-й день затримки місячних. При огляді спеціальним датчиком, який вводиться в піхві, це вдається зробити на 1-3 дні раніше. Крім того, УЗД не тільки встановлює факт наявності вагітності, але і дозволяє визначити її термін, допомагає відрізнити маткову вагітність від позаматкової і виявляє багато видів патології.

Перші три ознаки з перерахованих вище виявляються тільки до 5-6-му місяця вагітності, останній же визначається вже на 2-3-й тижню затримки місячних.

Не дивлячись на те, що на дворі XXI століття, причини вагітності залишилися тими ж, що і в кам’яному віці. Для того, щоб жінка завагітніла, необхідно, щоб відбувся процес запліднення: яйцеклітина злилася із сперматозоїдом.

Пам’ятайте, що сама по собі затримка місячних – ще не ознака вагітності. Іноді через цілий тиждень після затримки вони все-таки наступають.

Проте, якщо менструація не наступила вчасно, то прямо на наступний ранок можна почати вимірювати уранішню температуру. Термометр потрібно вводити в пряму кишку на глибину 2 см на 5-7 хвилин. Якщо температура декілька днів підряд перевищує 37°С, найчастіше це свідчить на користь можливої вагітності.

На щастя, людство знаходиться на тому рівні розвитку, коли жінка має право знати, чи вагітна вона, до того, як це стане помітне погляду.

Джерело: zabolevaniya.ru

Интересная статья о том как приучить котенка к туалету читаем на сайте www.lyubimci.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...

1 Коментар

  1. 06/08/2012

    […] немовлят, якщо вони будуть дотримуватися під час вагітності дієти з високим вмістом вітаміну групи В, що міститься […]