ДОСИТЬ СОРОМИТИСЯ: 5 ОСОБЛИВОСТЕЙ ЗОВНІШНОСТІ, ЯКІ ПРИВАБЛЮЮТЬ ЧОЛОВІКІВ

Жінки вважають це своїми недоліками – і дуже даремно! Чоловіки від них просто в захваті.

Уявімо ситуацію: Катя трепетно  відноситься до зовнішності і вважає свої веснянки некрасивими. Напередодні процедури по їх видаленню вона знайомиться з Сашею. Через рік вони одружуються. Через два Катя запитує у чоловіка, що його привернуло в ній при першій зустрічі. «Твої чарівні веснянки», – відповідає чоловік.

Далі – ще п’ять «обмежень», про які не варто турбуватися жінці, тому що чоловіки від них сходять з розуму.

Пухкенький животик

Для чоловіків жіночий животик – критерій оцінки сексуальності партнерки.

Дівчата доводять себе до знемоги в залі, дотримуються принципів правильного харчування, ходять на вакуумний массаж, але живіт ставати меншим навіть не думає. Так відбувається через жіночу фізіологію: жирова тканина необхідна, щоб бути спроможними народжувати дітей. Коли чоловік дивиться на жіночий живіт, він підсвідомо сприймає його як черево.

П’ять-десять сантиметрів жирової тканини на животі – показник здоров’я і привабливості дівчини як матері майбутніх дітей. Тому в плоскому животі і заповітних «кубиках» немає ніякого сенсу.

Маленькі груди

Стереотип, що чоловікам подобається груди розміру 4+ досі живий. Однак дослідження доводять, що форма жіночих грудей для чоловіків набагато важливіша за її розмір. Фізіологія жінки така, що невеликі груди довше зберігають пружність і не так прагнуть відвиснути, як великі. Тому чоловіки вибирають «двійку», а не «п’ятірку».

Згідно з іншими опитуваннями, важкому бюсту віддають перевагу чоловіки з низьким достатком, а багатії ласі на невеликі й акуратні жіночі форми. Те ж і з апетитом – ситі чоловіки вважають за краще маленькі груди, а голодні – великі.

Наука – річ корисна, але тут важливо враховувати смаки: на кожен розмір знайдеться любитель. Самі чоловіки вважають, що найкращі груди – груди коханої жінки.

Невиразне обличчя без макіяжу

Типова сцена з фільму: закохані прокидаються вранці в обіймах один одного. Досвідчене жіноче око відразу помітить, що дівчина вже в «бойовій готовності» – макіяж, укладка, ніяких злиплих вій і слідів подушки на щоці.

У житті цей фокус не проходить – ми встаємо без макіяжу, з волоссям, нічого з цим не зробиш. Але робити нічого і не треба: чоловіка – за природність. Дівчина спросоння для них – символ невинності, беззахисності і затишку.

Комплекси через особливі ознаки

Пухкі щоки, ніс з горбинкою, родимки, вуха, що стирчать, «неправильний» розріз очей, тонкі губи – «хліб» пластичних хірургів, до яких звертаються дівчата в гонитві за досконалістю.

Тепер згадаємо про Сінді Кроуфорд з її родимкою, Сару Джесіку Паркер з великим обличчям, великороту Джулії Робертс і клаповуху Софі Марсо. Ці жінки зуміли перетворити недосконалість в свою особливість, яка захоплює і заворожує чоловіків. Ви теж так можете.

Окуляри

У школі власниць окулярів дражнять «ботаніками», але в дорослому житті цей аксесуар додає дівчині загадковості. Одні чоловіки вважають жінку в окулярах тендітною і беззахисною, інші – впевненою і незалежною. У будь-якому випадку, окуляри – спосіб «розігріти»  чоловічу фантазію на повну.

Виходить, недоліки і недосконалості – ті якості, які роблять нас собою.

Тому пора перестати дотримуватися модних тенденцій і стереотипів, забути навіювання з дитинства, підняти голову і стати такою, якою вас створила природа. Чоловіки без розуму від впевнених жінок зі здоровою любов’ю до себе.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...