Дорофей

Перекладається з давньогрецької як – "дар богів".

Дорофей всі справи планує ретельно і розважливо. Дуже складний, упертий, гордий, наполегливий у своїй роботі. У нього такий складний характер, що йому досить важко підбирати собі друзів.

"Зимові" – конфліктні, їм нелегко догодити. Багато читають, дуже допитливі. "Літні" – замкнуті. Працюють інженерами, лікарями-терапевтами, гінекологами, художниками, істориками, директорами. У шлюбі їм щастить, у них народжуються хлопчики. Дружинам допомагають у всьому. Люблять працювати на дачі. Дуже гостинні. Із задоволенням подорожують і їздять у відрядження, не люблять сидіти на одному місці. Не всі спрацьовуються з начальством. Деякі дуже поступливі, терплячі. "Осінні" бувають двічі одружені. Вони скромні, люблять не говорити, а робити справу. Дипломатичні, інтелігентні і допомагають друзям. Чим би вони не займалися, їх супроводжує успіх. Дисципліновані, підтягнуті, люблять гарно, зі смаком одягатися.

Дорофей, що народився в липні, незвичайно вразливий, все приймає близько до серця, його дуже легко образити. Його дружині потрібно підтримувати і надихати свого чоловіка в хвилини переживань і криз.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...