Дон Жуан в спідниці

Дон Жуан в спідниціМіркуючи про своїх колег-жінок, мій чоловік постійно дивувався. Все у них є: цікава робота, прекрасні чоловіки, діти, і, проте, вони так і норовлять встрибнути в чуже ліжко.

Невже не розуміють, що цим, чужим чоловікам, від них потрібне тільки одне і ненадовго. Я кивала, а в душі усміхалася: "Ну, хто вам сказав, дорогі чоловіки, що ваші дружини від інших чоловіків чекають чого-небудь ще, окрім сексуальної розваги?"

Любов до гробової дошки?

Вже пару трійку тисячоліть всі ми: і хлопчики, і дівчатка – міцно замкнуті в клітці патріархату. Саме він учить, що ми, як пенелопи, поки наші чоловіки розважаються з німфами і чаклунками (не по злому наміру, а по слабкості душевній), приречені любити і чекати одного єдиного персонажа нашого роману.

"Жінка не може любити двох, у неї не буває сексу без любові, якщо вона зраджує, то незмінно страждає", – шепочуть нам тітки, жіночі романи і класична поезія!

Н про, дорогі мої, адже те патріархат, декілька тисячоліть існував матріархат (який, між іншим, ще зберігся в загублених куточках Африки і Австралії). А вже тоді-то все було зовсім по-іншому. Жінка і лише жінка вибирала, з ким їй спати, і повірте, сексуальних партнерів міняла, як білі рукавички.

Чоловік же був вимушений щодня доводити, що саме він – сама відповідна пара. У деяких африканських племенах хлопчики дотепер в певний день вбираються в пух і прах і проходять через жахливі катування, щоб дістати на рік жінку. А, як затверджував дідусь Фрейд, всі ці стародавні штуки сидять в нашій підсвідомості, і ні-ні, та і вилізуть.

До речі, стародавніший варіант легенди про Пенелопу свідчить, що ця мадам прийняла на своєму ложі всіх женихів (а було їх 40). Учені затверджують, мол, це рудимент матріархату…

У мене чудовий чоловік, але…

Що ж штовхає успішних і щасливих в браку пані на пригоди. Причина тут, як правило, одна – сексуальна незадоволеність.

"У мене чудовий чоловік, – якось призналася мені моя подруга Надя, – я його дійсно люблю і хочу мати дітей тільки від нього, але…" За 8 років шлюбу їх відношення в ліжку якось стихли, все стало звичним, як вивчений колись в школі урок. І одна думка, що тепер так буде завжди, до кінця життя не розташовує до зайвої вірності.

Буває і так, що чоловікам просто не до ублажання своїх дружин: вони стурбовані бізнесом, зароблянням грошей і на сімейні радощі у них не залишається ні сил, ні часу. Пам’ятаєш, як починається більшість анекдотів про жіночі зради? "Повертається чоловік з відрядження…" Ось-ось! А якщо він у відрядженнях мало не кожен місяць?

Треті шукачки розваг на стороні стверджують, що періодичні зради (з обох боків) пожвавлять їх сумісне життя і прямо-таки стоять на варті сім’ї. Вертівшися дзиґою вважає, що "незаконний" секс загострює її відчуття і збільшує ваблення до чоловіка. У чужому ліжку вона знаходить і нові "прийомчики", і нові фантазії, які хочеться тут же випробувати на законному чоловіку. Крім того, романи дозволяють з другого боку подивитися на свого коханого і багато що йому прощати…

Не базікай!

Але є у всьому цьому і ще одна сторона. Більшість цих жінок по-справжньому цінує своє подружнє життя і ні за що не хоче з нею розлучитися. Коханець же – це завжди ризик, завжди гра на межі фолу. Може трапитися, що чоловік взнає, і тоді… прощайте, радощі життя. Адже чоловіка зрад не прощають.

Крім того, довкруги повно доброзичливців, готових повідомити твою законну половину у всіх подробицях деталі вашого особистого життя. І, який ні дивно, найчастіше в цій ролі виступають жінки, а ще частіші твої близькі подруги.

Т рудний сказати, що посуває цих персон розкривати очі твоєму коханому. Чи то заздрість (ти користуєшся таким успіхом, і взагалі, у тебе все чудово, а у них стільки проблем), чи то щире нерозуміння (як же можна при живому-то чоловіку, та ще такому славному), чи то справжня турбота про тебе (не дай бог яку паскудну хворобу підхопиш, у тебе ж діти!).

А розповісти про свої перемоги і успіхи так хочеться! Ось вже дійсно безглузда наша жіноча суть. Якщо ніяк не можеш змовчати, то вже знайди кого-небудь понадійніше, хоча краще все-таки тримати мову за зубами.

Віддаю перевагу женатикам

Крім того, більшість заміжніх пані вибирають в коханці одружених чоловіків. І такий вибір здається очевидним. Адже він дуже безпечний. Не потрібно думати про те, що якщо він вирішить теж на тобі одружуватися або захоче пред’явити свої права. Це ілюзія, що тільки жінки розлючено добиваються чоловіків, сильна підлога нічим не відрізняється від нас, грішних.

Був у мене такою в житті випадок. Півроку довелося витратити на пояснення, чому я не розведуся з чоловіком. Хлопець переслідував мене практично всюди, іноді подібні гонки ставали по-справжньому небезпечними для мого сімейного вогнища. Слава богу, що моєму герою вистачило розуму не з’ясовувати відношення з судженим.

Втім, не тільки в переслідуваннях справа. Вільні птахи і поводяться вільно. Їм і в голову не приходить, що існує тисяча дрібниць, про яких потрібно постійно пам’ятати, щоб не попастися. Що зубна паста повинна стояти у визначеному місці, а плед ми завжди кладемо картинкою вверх ногами, і не варто розкидати упаковки від презервативів по всій квартирі. Ми з чоловіком ними взагалі не користуємося!

Женатик цього ніколи не допустить. Адже він сам знаходиться в такій же ситуації і звик піклуватися про деталі і бути обережним.

Краще не буває?

Звичайно легковажні заміжні барині, обтяжені коханцями, виглядають задоволеними, успішними і підтягнутими пані. Ще б: постійний ризик не тільки загострює відчуття, але і примушує тримати себе у формі. Адже потрібно подобатися, та і щоб чоловік ні про що не здогадався – одяг, макіяж і зачіска повинні бути бездоганними.

Н про навіть при найсприятливіших розкладах (чоловік ніколи і ні про що не дізнається) від цієї нескінченної напруги втомлюєшся. Можливо, тому подібні зв’язки бувають недовгими і спорадичними…

Джерело: romanticlove.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...