Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Догляд за волоссям влітку: миємо волосся правильно

миємо волоссяУ літній час догляд за волоссям повинен зазнати деяких зміни у зв’язку з новими температурними і погодними умовами. Особливо це стосується миття волосся.

Влітку твоє волосся жирніє в рази швидше. Щоб впоратися з проблемою, спробуй глибоке миття волосся, що складається з п’яти кроків.

Крок 1

Фахівці радять спробувати такий трюк: замість того, щоб наносити на волосся спочатку шампунь, а потім кондиціонер, поміняй порядок. Це зробить твоє волосся слухняним і шовковистим. Після того, як ти зробиш цю процедуру, заховай локони в шапочку для душу. Таким чином всі поживні речовини глибоко проникнуть в фолікули.

Крок 2

Щоб не витрачати дорогоцінний час, поки твоє волосся вбирає в себе корисні речовини з кондиціонера, зроби маску для обличчя або пілінг тіла.

Крок 3

Прийшов час змивати кондиціонер. Здається, що в цьому немає нічого складного, але на ділі це не так. Проста вода із завданням не впорається, тому ми й беремо шампунь. Розподіли його по всій довжині волосся, потім змий водою ось такою. Щоб переконатися в тому, що ти видалила весь продукт, проведи пальцями по волоссю, починаючи від коріння, і закінчуючи кінчиками. Якщо на них залишиться кондиціонер або шампунь, то промий волосся з водою ще раз.

Крок 4

Нанеси на волосся шампунь, концентруючись спочатку на коренях, адже саме там накопичується найбільша кількість шкірного сала, а потім вже мий волосся по всій довжині. Після процедури ретельно прополощи локони теплою водою.

Крок 5

Якщо ти страждаєш від сухих посічених кінчиків, нанеси на них трохи кондиціонера. Він зміцнить структуру і пом’якшить “лусочки” волоса. Після цього промий волосся теплою водою.

Exit mobile version