Догляд за шкірою навесні

Догляд за шкірою навесніНапередодні літа багато дівчат і жінок починають перебирати свої баночки з кремами. Правильно, треба робити це перед початком кожного літнього сезону. Правильне зберігання кремів і регулярне їх використання, важливе правило в догляді за шкірою.

Літнє сонце, море, вітер – все це не тільки дарує радість, а й турботи, а часом навіть подвійний догляд за собою. Зіпсувати шкіру обличчя можна дуже швидко, а ось на відновлення піде чимало часу. Тому варто відразу подбати про те, як ви будете доглядати за собою, і чим будете користуватися.

У жарку пору року використання кремів з щільною текстурою краще відкласти. На зміну їм приходять легкі, зволожуючі лосьйони. Вони не тільки зволожують шкіру, але і захищають від ультрафіолету.

Жінки, що використовують регулярно сонцезахисні засоби, завжди виглядають на кілька років молодше. Візьміть за правило – перед виходом на вулицю, наносити сонцезахисний крем. Тоді зайві зморшки і опіки не будуть вас засмучувати.

Термальна вода допоможе тим, хто багато часу проводить в офісі близько комп’ютерів. Зайве сухе повітря зневоднює шкіру. Золоте правило всіх косметологів, вживання не менше 2-х літрів води в день. Зневоднення в жарку пору року не припустимо. При догляді за шкірою обличчя і рук не варто забувати і про пілінги і маски. Найпростіші процедури можна проводити у вільний час вдома.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...