• Без категорії

Догляд за грудьми в період вагітності

Догляд за грудьми в період вагітності

Вагітність –те,чого чекає кожна жінка, передчуває, хвилюється і з трепетом сподівається, щовсе буде добре! У період вагітності в організмі відбувається безліч змін,змінюються смаки, змінюється тіло, настрій, бажання, деякі зміни ми бачимовідразу, відчуваємо відразу, деякі – поступово, а іноді вони залишаютьсянепомітними для нас.

Після якогось періодучасу ви помітите, що ваші груди змінилися: збільшилися в обсязі і стали більшчутливими, соски,ореоли можуть потемніти трохи, а судинні сіточки можутьпроступити і бути видними, як мармуровий малюнок. Під час вагітності із сосківможе виділятися молозиво (рідина жовтуватого кольору). Зміни грудейвідбуваються і в період вагітності і після пологів.

Звикнути до цихзмін виходить не відразу і нехай вони вас не лякають. Ви чекаєте малюка і весьваш організм (особливо та його частина, яка відповідатиме за годування) активноготується і допомагає вам. змінюється гормональний фон і створюються всі умовидля максимально успішного перебігу вагітності та внутрішньоутробного розвиткудитинки.

Яким чином ви можете собі допомогти?

1. Купити більш зручну білизну.

Якщо груди сталиособливо чутливими, якщо ви відчуваєте дискомфорт у звичайній білизні – купітьбюстгальтер для годуючих мам. Він повинен бути нашироких брітелях, з міцною підкладкою (але безкісточок), із застібкою, яка регулюється. Він не повинен тиснути, але повиненміцно тримати груди, не дозволяючи їй «обвисати».

2. Приймайте контрастний душ.

Особливо у областігрудей. Чергуйте прохолодну і теплу воду, м’яким напором і круговими рухами відсоска до основи. Контрастна по температурі вода допоможе посилити кровообіг усудинах і протоках і тим самим покращувати еластичність стінок молочних залоз,що в наступних змінах (тобто з припливом молока) дозволить перешкоджати появірозтяжок.

3. Втирайте масло.

Користуйтесямаслом від розтяжок обов’язково! Не можна сказати, що воно точно упередить їхпояву, але точно додасть м’якості тканинам і еластичності судинам.

4. Ходіть topless.

Якщо за вікномтепло і сонячно, вранці або після обіду, коли сонце не таке активне, можнавідкривати груди «на провітрювання».

Африка – країна,де жінки стикаються з найменшою кількістю проблем з грудьми. Чому так? Та томущо вони постійно ходять без верхнього одягу і їх груди «завітрена» і «зігріта»сонцем.

Ви не можетедозволити собі ходити голяка постійно:), але можете відкривати груди сонечкувранці та ввечері.

5. Займайтеся спортом.

Груди – теж м’яз іїх потрібно готувати, як і будь-які м’язи в тілі. Особливо в період вагітностіі перед пологами! Є цілий комплекс вправ, які ви можете робити в періодвагітності, щоб підтримувати її у формі! (наприклад, « східне вітання» в йозі).


Поділитися в...

Вас може зацікавити...