До пошуків багатого чоловіка жінки підходять усвідомлено і планово

До пошуків багатого чоловіка жінки підходять усвідомлено і плановоНові дослідження показали, що для жінок з низьким IQ полювати за багатими чоловіками абсолютно природно.

"Суть дослідження зводиться до наступного: жінки з низьким IQ намагаються забезпечити фінансову безпеку для своїх майбутніх дітей, чудово розуміючи, що при поганій освіті і поганих перспективах в плані роботи самостійно забезпечити себе і дитину не вийде.

Багатий чоловік апріорі сприймається успішним і у всьому іншому, проте таке пряме перенесення часто невірне. Як показує статистика, багато успішних в бізнесі чоловіків зовсім неуспішні в особистій сфері.

Це обумовлено тим, що відносини з жінкою вимагають великих витрат сил, яке поглинає бізнес, тому зовнішня яскравість жінки і її згода виконувати роль "вітрини" свого супутника або чоловіка часто влаштовує обидві сторони. Правда, через деякий час такій пані загрожує небезпека заміни на іншу привабливішу персону.

Вимірювати IQ таких жінок, у принципі, недоцільно, оскільки головне в них – життєва хитрість. Тому мисливці за багатими чоловіками завжди діють усвідомлено і планово, часом не даючи собі звіт, наскільки глибоко в несвідомому знаходяться мотиви їх поведінки. Треба жити самій, виростити гідно дітей, дати їм майбутнє, забезпечити свою старість, якщо пощастить, любити і бути коханоюю. У цьому немає нічого протиприродного. Але спосіб реалізації – різний.

Ті, хто самостійні і у фінансовій області зокрема, не оцінюватимуть супутника лише по одній ознаці – наскільки повні його "засіки". Тому, підкоряючись законам природи і вибравши супутника життя, жінки, що добре заробляють мають більше шансів на короткочасність відносин з багатим чоловіком.

Ще одні дослідження показали, що невдалий шлюб небезпечний для жінок. Чому?

Джерело: medicine.newsru.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...