Дмитро

Походить від давньогрецького слова "деметрісс", перекладається як – "приналежний Деметрі" (В античній міфології Деметра – богиня землі і родючості).

Дмитро – дуже вольовий, може вибухнути, з ним складно спілкуватися. Розумний, наполегливий, винахідливий, не боїться труднощів. Колеги цінують у ньому товариськість, здатність легко переживати невдачі. У підсумку Дмитрові пересуваються по службі, особливо процвітають у тих професіях, де необхідно спілкуватися з людьми. Обожнюють затишок, комфорт, красивих жінок та різноманітні задоволення. Їм важко обмежувати себе в чомусь. Щоб створити Дмитру необхідний рівень життєвого комфорту, дружині доведеться чимало поламати голову.

З цим ім'ям у багатьох асоціативно пов'язане слово "Самозванець". Дмитрові сміливі, привабливі і жорстокі. Кидаючись у бій, вони рідко думають про наслідки, за що бувають часто покарані. Влюбливі. Нове почуття захоплює їх так сильно й безроздільно, що без особливих докорів сумління вони змінюють свої симпатії. Незважаючи на нерідкі для них повторні шлюби, зберігають зворушливу прихильність до дітей від попередніх шлюбів і продовжують піклуватися про них протягом всього свого життя. Дружині доведеться змиритися з буркотливістю чоловіка. Великим авторитетом у Дмитрієв користується матір. Помірно ревниві. Вони не проти випити, але пристрасть до спиртних напоїв не випробовують. Романтичне ставлення до жінок зберігається до самої старості.

Історія виникнення цього імені йде корінням до Стародавньої Греції, так як воно виникло від слова "Деметріос", що означає "присвячений Деметрі", богині родючості. На Русі ім'я з'явилося після становлення християнства, було принесено з Візантії. Спочатку ім'я мало дещо іншу форму – Димитрій. Святий заступник – ігумен Димитрій Прилуцький, святий великомученик. Дмитро практичний, працьовитий, комунікабельний, заповзятливий. Люди тягнуться до нього через його почуття гумору, доброго серця, готовності допомогти друзям в будь-яку хвилину. Дмитро ніколи не зрадить, зате сам часто буває обдуреним.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...