• Без категорії

Для жінок: 8 найгрубіших помилок

Для жінок: 8 найгрубіших помилокПрочитайте декілька порад про те, чого ви ніколи не повинні робити з своїм чоловіком, і, можливо, це допоможе вам врятувати своє сексуальне життя.

1. Не справляйте свої фізіологічні потреби у присутності свого хлопця.

Ви ніколи в житті не відчували себе настільки комфортно ні з одним чоловіком в своєму житті. Прекрасно. Але один лише той факт, що ви можете залишити двері у ванну відкритої, коли голите пахви або пісяєте, не означає, що ви повинні це робити. Звичайно, є пари, які чудово відчувають себе, справляючи певні фізіологічні потреби в присутності один одного, але робити це потрібно з розумом, а не недбало. Недбалість є дуже буденною, поступаючи так, ви поводитеся як брат з сестрою. Це звичайно дуже інтимно, але вже ніяк не сексуально.

2. Не перетворюйте своє ліжко на зоопарк для плюшевих звірів.

Якщо почесне місце на вашій подушці займає плюшевий ведмедик, то таким чином ви заявляєте про те, що ваше ліжко — місце для ніжних обіймів, а не для палкої пристрасті. І ваш будуар, оформлений рюшиками і бантиками, може абсолютно не викликати ні у одного з вас бажання діяти. Це подібно заяві "Я незріла маленька дівчинка і тому я не сексуальна". Це не значить, що ваша спальня повинна бути з підлоги до стелі оформлена в хижому сексуальному стилі з леопардовими принтамі, але в ній повинне бути щось, що б наштовхувало на сексуальні думки і створювало плотську атмосферу. Як мінімум це повинне бути ліжко, яке б викликало у нього бажання вас в неї укласти. Сказане вище у жодному випадку не означає, що ваша спальна повинна бути позбавлена жіночності, але ця жіночність повинна бути сексуальною.

3. Не залишайте включеним телевізор.

Ви валяєтеся в ліжку, тільки ви, він і містер ТБ. Що не так? Нічого, крім того, що це не зовсім підводить до сексу. Сумісний перегляд фільмів — це дія, яка ви скоюєте бік об бік, але не лицем до лиця, і ви більше налаштовані на хвилю головного героя серіалу, ніж на хлопця, що знаходиться поряд з вами. Дослідження, проведене італійськими психологами, встановило, що сім’ї, які дивляться ТБ в спальні, займаються сексом удвічі рідше, ніж ті, хто не дивиться. Енергія привнесе зовнішнього життя у ваш особистий світ відволікає вас від відчуття близькості з вашим партнером. Наше сексуальне життя є заручником всього, що відбувається навколо — роботи, дітей і ін., — тому свою близькість і свій інтимний мир ви повинні свідомо захищати.

4. Не використовуйте секс як засіб отримання матеріальних вигод.

Багато жінок використовують секс для того, щоб підняти настрій своєму хлопцеві перед тим, як приголомшать його новиною про те, що витратили цілий стан на нову сумочку, або не погоджуються на секс, якщо він не купить їм нову посудомийну машину. Це абсолютно згубний підхід.

Звичайно, навряд хтось з нас відкрито скаже: "Ніякого сексу, поки не винесеш сміття", але на настрої незадоволеність тим, що не зробив партнер, відображається поза сумнівом. Коли це походить з разу в раз, то тут вам вже не до сексу, ви більше бажаєте примусити вашого чоловіка щось зробити або ж покарати його за те, що він цього не зробив. Звичайно, набагато легше випробовувати бажання зайнятися сексом з чоловіком, який помив посуд, виніс сміття і попилососив килим, але покарання у вигляді відмови в чому-небудь, будь то секс, слово або яка-небудь ласка — це неправильно. Залиште свій багаж негативних емоцій перед дверима спальні і обговоріть їх пізніше. Більш того, після фантастичного сексу ваш чоловік швидше за все сам захоче догодити і зробити те, що ви безуспішно примушували його зробити.

5. Не симулюйте оргазм.

Він добру годину провів, надриваючи свою спину і інші частини тіла і….. нічого. Ви втомилися. Ви в стресовому стані. Це не його вина. Але симулювати оргазм нечесно. Більш того, це збільшує розрив між партнерами. Якщо ви симулюєте оргазм для того, щоб захистити його его, то ви не тільки не випробовуєте оргазм, але ви ще більше витрачаєте сил на те, щоб переконати його, що ви його випробовуєте. Ви берете на себе його емоційну роботу, але це не ваша роль. Якщо ви побоюєтеся того, що ваш чоловік може бути уражений, ви берете на себе його переживання, а це зовсім не сексуально.

Ідеальним виходом було б узяти ініціативу в свої руки (і в переносному і в буквальному розумінні слова) і заразом показати йому, як треба зробити, щоб принести вам максимальне задоволення, але тоді, коли не виходить, краще просто сказати "мені добре". А якщо ви хочете досягти оргазму, краще поговорить з ним про те, чому, на вашу думку, цього не виходить, можливо ви перенапружені або відвернуті іншими думками.

6. Не обговорюйте своїх попередніх коханців.

Відвертість в ліжку не означає, що ви повинні викладати повну і достовірну інформацію про своє попереднє сексуальне життя. Навіть якщо вашою єдиною метою при упоміннанії що ваших були є факт, що ви хочете сказати своєму нинішньому партнеру про те, що з ним ніхто не порівняється, краще все ж таки не говорити про тих, що своїх були. Інакше ваш хлопець почне уявляти собі Деніела Крейга або Антоніо Бандераса, який завалює вас на ліжко і задовольняє вас краще, ніж міг би зробити він сам. Якщо ж вам дійсно хочеться спробувати щось, що ви робили з кимось з тих, що своїх були, краще сказати "Мені б хотілося, що б ти торкнувся к…..", а не говорити "Я колись пробувала робити це так-то і так-то і це було круте". Всі чоловіки дуже чутливі до таких слів, вони хочуть бути особливими, а не просто наступними за списком.

7. Не ставайте супер-мамой в збиток супер-жінці.

Після появи дитини ви не стали любити свого чоловіка менше, навпаки, ви любите його напевно ще більше. Але не ви перша і не ви остання у тому, що ваші думки тепер поглинає дитина. Після того, як весь день ви виконуєте роль люблячої і дбайливої мами, у вас просто не залишається сил і бажання на щось інше. Це зрозуміло, але це також означає, що ви частіші починаєте говорити "ні" сексу. А це погано для обох з вас.

8. Не поводьтеся з ним як з своєю подружкою.

Пригадайте коли ви востаннє потягнули свого хлопця в взуттєвий магазин і примусили його тримати своє пальто, сумку і парасольку, поки самозабутньо переміряли десятки пар взуття, або коли чесно з ними поділилися про те, що у вас дике нетравлення шлунку. Коли ви після цього повернулися додому, вам хотілося на нього накинутися і зірвати одяг? Навряд. Тільки той факт, що вам подобається з ним робити те, що ви робите з друзями, не значить, що ви повинні це робити.

Якщо залишити ваше сексуальне життя осторонь, сама основна причина, по якій ваш чоловік не повинен виступати в ролі подружки, полягає у тому, що у нього це просто погано вийде! А якщо він не справиться з цією роллю, це буде погане для обох з вас і звичайно ж не зробить вас ближче. Залиште цю функцію подружкам, а ваш чоловік хай буде вашим чоловіком.

Джерело: proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...