• Без категорії

Для чого народжувати дітей?

Для чого народжувати дітей?Адже дійсно – що штовхає людей на цей серйозний крок?

1. Так виходить.

На жаль, більше 60% дітей народжується просто тому, що так склалося. Батьки пошкодували робити аборт.

2. Вимоги оточення.

Ця загальна назва може приховувати що завгодно, як прямі вимоги батьків, свекрухи, чоловіка, так і приховане засудження, з яким громадськість відноситься до ненароджуючих жінок старше певного порогу, скажімо, 27-32 років, в різних колах по-різному.

3. Для вигоди.

Наприклад, для отримання квартири, або з розрахунку на те, що дитина допомагатиме по господарству, а потім підтримає в старості – адже це теж прихований розрахунок, визнайте. До речі, іноді народжують, підсвідомо сподіваючись, що дитина стане тим, ким вони не стали.

4. Тому що всі так роблять.

Багато хто не замислюється про планування. Наприклад, вони знають, що після весілля в перший рік "всі заводять" дитину. І так роблять, йдуть по накатаному шляху.

5. А що?

Є категорія людей, які взагалі не шукають ніяких мотивацій для своїх дій, а покоряються сьогохвилинним поривам. Я хочу від тебе дитини! Ура! Давай!

6. Для самої дитини.

Це єдина причина, що варта чогось, для появи дитини. Дитину варто народжувати заради самої дитини. Для того, щоб дати життя новому людині, подарувати радість зустрічі з цим світом. Познайомитися з сонцем, вітром, морями і озерами. Проникнути поглядом в небо і задуматися над питанням "А навіщо я тут?". Віддати малюку свою любов і прийняти його любов до себе. Нема за що те, а просто так, без умов. Подарувати його тілу і душі свободу, і свободу вибору зокрема.

Життя – це подарунок, яким кожен має право розпоряджатися на свій розсуд.

А ви, чому завели дитину? =)))

Джерело masiki.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...