Дивовижні відмінності хлопчиків і дівчаток

Дивовижні відмінності хлопчиків і дівчатокЗ самого народження, хлопчики і дівчатка дуже відрізняються своєю поведінкою і вже надалі ці відмінності спостерігаються під час гри, в дитячому садку і школі. Як поводяться хлопчики і дівчатка в різних ситуаціях? Про це і написана ця стаття.

Деякі відмінності у протилежних статей помічаються в самі перші місяці після народження: посміхаючись, дівчатка можуть кокетливо повертати голову у бік і краще хлопчиків здатні відрізнити обличчя на фотографіях знайомих людей від фотографій незнайомців (в 4 місяці). А ось хлопчики на це не здатні.

Приблизно у віці 3-х років мова 99% дівчаток звучить зрозуміло і правильно, у хлопчиків таке відбувається тільки до 4 років. Коли малюки вчаться ходити, у хлопчиків спостерігається більший інтерес до того, щоб освоювати нові території, причому більшість з них рідше підходять до матері за підтримкою.

До 4 років діти вже розділені за статевою ознакою і, як раніше, вже можуть не грати один з одним. Дівчатка в цьому віці схильні спілкуватися з більш молодшими, тоді як хлопчики намагаються влитися в колектив старших дітей.

Дитячий садок: хлопчиками зайнято більший простір, ніж дівчатками, вони захоплені предметами, де треба щось зібрати або розібрати. Більшість дівчаток не схильні до рухливих ігор і, якщо хлопчики, в основному, будують з кубиків високі конструкції, то дівчинки воліють будувати низькі і довгі споруди. Хлопчики можуть в 2 рази швидше дівчаток зібрати пазли і помилитися при цьому в 2 рази менше, ніж протилежна стать. Для них головне зрозуміти – як влаштований цей предмет. Хлопчики все хочуть вивчити, випробувати і кинути виклик всьому світу.

Периферійний зір у дівчаток розвинене сильніше, вони люблять сидіти з іграшками, лежачими перед очима. Тому якщо дівчинки спокійно грають в кімнаті з ляльками та іграшками, то хлопчики будуть лазити на диван, підніматися по сходах або забиратися під ліжко.

До 7 років різниця у розвитку хлопчиків і дівчаток становить 1 рік: випереджають дівчинки. Якщо в початковій школі дівчинки перевершують в запам’ятовуванні цифр, мовних здібностях і акуратності, то вже в підлітковому віці хлопчики з легкістю вирішують нестандартні математичні завдання, тим самим обганяють дівчаток.

У школі: завдяки тому, що у дівчаток краще розвинена мова, на уроках вони спочатку випереджають хлопчиків, але після – відстають, коли у хлопчиків починає розвиватися просторова уява.

Під час гри: хлопчики люблять змагатися, дівчата під час змагань можуть пересваритися. Хлопчикам більше подобаються ігри, які розвивають їх просторові навички, а дівчатка більше люблять ігри, де розкриваються їх міжособистісні здібності.

При розмові у дівчаток задіяні обидві півкулі, у хлопчиків ж – одне з двох.

Після 13 років у дівчаток добре розвинена побіжна мова і швидке читання, гарніше почерк, проте геометричні задачі і кросворди все ж краще вирішують хлопчики, та й взагалі вони краще підходять до вирішення принципово нових завдань і мислять цікаво і нестандартно, тоді як дівчатка краще опрацьовують деталі .

Без сумніву, розумні і ті, й інші, просто так закладено природою – у кожного свій шлях розвитку.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...